Microsoft potwierdził istnienie Surface Mini

Microsoft potwierdził istnienie Surface Mini
Źródło zdjęć: © chip.pl

22.06.2014 17:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O Surface Mini mówiło się jeszcze przed premierą Surface Pro 3 ? można się było spodziewać, że oba urządzenia zostaną zaprezentowane równocześnie. Podobno jednak sam Satya Nadella w ostatnim momencie wstrzymał premierę Mini.

Nie znamy jeszcze jednej, bardzo istotnej informacji - czy premiera Surface Mini została tylko odroczona, czy też wstrzymana całkowicie, a urządzenie skończy na półce pomiędzy innymi niewprowadzonymi do sprzedaży prototypami. Ale wiemy już ze stuprocentową pewnością co innego - Surface Mini istnieje naprawdę.

Ujawnił to przypadkiem - i nie chodzi raczej o tak zwany "kontrolowany przeciek" - sam Microsoft, publikując na swojej stronie przygotowywaną już jakiś czas temu instrukcję obsługi Surface 3. W kilku miejscach, zwłaszcza przy prezentacji piórka Surface Pen, pojawiły się nawiązania do Surface Mini.

Z dwóch scenariuszy bardziej prawdopodobny jest ten, że premiera Surface Mini jest tylko opóźniona i nastąpi, kiedy urządzenie zostanie ostatecznie dopracowane. Patrząc na Surface 3, który okazał się naprawdę ciekawym tabletem (czy raczej hybrydą), warto mieć nadzieję, że również Mini pojawi się kiedyś na rynku.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Rosja będzie robić własne procesory Bajkał

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)