Microsoft potwierdza - nowa wersja Windows za darmo!

Microsoft potwierdza - nowa wersja Windows za darmo!

Microsoft potwierdza - nowa wersja Windows za darmo!
Źródło zdjęć: © Giznet.pl
29.09.2014 11:56, aktualizacja: 29.09.2014 13:36

Kolejne źródła potwierdzają informacje na temat planowanej, bezpłatnej aktualizacji flagowego OS-u MS. Jak donosi redakcja indonezyjskiego serwisu Detik, szef tamtejszego oddziału Microsoftu potwierdził na spotkaniu w Dżakarcie, że Windows 9 będzie będzie stanowić kluczową część nadchodzącego darmowego update’u dla urządzeń opartych na Windowsie 8 i Windowsie 8.1.

Zgodnie z najświeższymi rewelacjami portalu, CEO Microsoft Indonesia, Andreas Diantoro, zadeklarował, że planowana aktualizacja trafi do sieci tuż po oficjalnej premierze „dziewiątki” i najogólniej rzecz ujmując będzie przypominać w swojej formie uaktualnienia sprzętu Apple z OS X. Jak informuje serwis BGR.com, wraz z nowym Windowsem 9 w internecie zadebiutuje także specjalne narzędzie giganta służące do łatwego przeprowadzania dużych aktualizacji systemu.

Niestety dla ciągle licznych użytkowników poprzednich wersji OS-u, w publikacji portalu próżno szukać jakiejkolwiek wzmianki na temat możliwego update’u starszych wariantów „Windy”. Choć udostępnienie stosownej paczki mogłoby okazać się znakomitym sposobem na przyspieszenie adaptacji nowej edycji systemu, to nie wiadomo, czy byłoby korzystne z punktu widzenia interesu firmy. Na dziś wydaje się, że aktualizacja może stanowić swego rodzaju nagrodę dla osób, które zdecydowały się na zakup Windowsów 8 i 8.1. Jak będzie – dowiemy się już niebawem.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)