Logitech prezentuje nową myszkę i klawiaturę dla komputerów, smartfonów oraz tabletów

Logitech prezentuje nową myszkę i klawiaturę dla komputerów, smartfonów oraz tabletów

Logitech prezentuje nową myszkę i klawiaturę dla komputerów, smartfonów oraz tabletów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.09.2014 14:31, aktualizacja: 05.09.2014 12:55

Logitech pokazał właśnie dwa nowe urządzenia: klawiaturę zaprojektowaną z myślą o trzech rodzajach urządzeń oraz bezprzewodową myszkę.

Klawiatura Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480
Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K48. to pierwsza klawiatura zaprojektowana z myślą o trzech urządzeniach jednocześnie. Pozwala redagować dokument na komputerze, a dzięki przyciskowi Easy-Switch szybko zmienić nośnik, żeby odpisać na wiadomość na smartfonie i napisać post na Facebooku na tablecie. Klawiatura jest uniwersalna i można ją podłączyć za pomocą Bluetootha do kilku bezprzewodowych urządzeń jednocześnie, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z Windowsem, OS X czy Chrome OS na komputerze lub Androidem albo iOS na tablecie czy smartfonie.
Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K48. pojawi się na rynku w październiku, w sugerowanej cenie detalicznej 219 zł.

Myszka Wireless Mouse M280

Logitech zaprezentował również Wireless Mouse M280. która dzięki zaokrąglonemu kształtowi pozwala dłoni na pracę w naturalnej pozycji. Poprzez asymetryczną formę i tryb swobodnego przewijania, który usprawnił sensor optyczny, myszka sprawdza się doskonale zarówno w pracy, jak i podczas przeglądania internetu w domu.
Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi i posiada wbudowany sensor precyzyjnego śledzenia. Zużywa mniej energii, automatycznie wprowadzając się w stan uśpienia, kiedy nie jest używana, przez co czas pomiędzy ładowaniem baterii znacząco się wydłuża. Do wyboru jest kilka opcji kolorystycznych.

The Logitech Wireless Mouse M28. będzie dostępna w sprzedaży od października, w sugerowanej cenie detalicznej 129 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)