Loewe Connect ID. Telewizor 3D z własną osobowością

Loewe Connect ID. Telewizor 3D z własną osobowością

Loewe Connect ID. Telewizor 3D z własną osobowością
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.04.2012 11:32, aktualizacja: 27.04.2012 15:46

Nowy telewizor Loewe Connect ID łączy w sobie innowacyjność z indywidualnym wzornictwem. Telewizor można dopasować do naszego wnętrza na 2,160 indywidualnych sposobów. Rodzina produktów Loewe Connect ID oferuje dwie wersje techniczne -z lub bez zintegrowanego dysku DR+ - oraz trzy rozmiary ekranu 32,40 lub 46 cali.

Dodatkowo, system można skonfigurować na 3. różnych sposobów – to daje łącznie 2160 indywidualnych możliwości stworzenia systemu zgodnego z wymaganiami użytkownika. Wybór spośród Czarnego, Białego, Srebrnego, Beżowego, Zielonego lub Pomarańczowego koloru obudowy oraz Białego lub Czarnego obramowania o wysokim połysku pozwala dopasować telewizor zarówno do klasycznego, eleganckiego wnętrza jak i oryginalnego, nowoczesnego mieszkania.

Wszystkie trzy telewizory z serii umożliwiają odtwarzanie treści 3. wykorzystując do tego aktywne okulary migawkowe. Loewe wykorzystało panele LCD z 200-Hercową technologią odświeżania obrazu. Każdy telewizor wyposażono w tuner HDTV- DVB-T/C oraz DVB-S2 (oraz opcjonalnie DVB-T2). Optymalne możliwości połączeń zapewniają dwa gniazda Cl+, trzy porty HDMI – w tym jeden z kanałem zwrotnym (ARC) oraz dwa gniazda USB. Connect ID może być wyposażony również w zintegrowany dysk DR+ zapewniając 500 GB przestrzeni do nagrywania ulubionych programów i filmów, jeśli umożliwia to dostawca usług telewizyjnych.

Obsługa sieci LAN oraz WLAN jest w standardowym wyposażeniu Connect ID. Telewizor obsługuje także klasyczne dla Loewe funkcje, takie jak Loewe MediaHome, Loewe MediaText oraz dostęp do zawartości Internetu poprzez Loewe MediaNet. Connect ID wyposażono także w technologię Loewe DR+ Streaming, która otrzymała nagrodę EISA 2011-2012. Dzięki tym funkcjom możliwe jest łatwe odtwarzanie strumieniowe na drugim telewizorze Loewe znajdującym się w obrębie domowej sieci. Obsługa telewizora odbywa się nie tylko za pośrednictwem zaawansowanego pilota sterowania Loewe Assist lecz możliwe jest także korzystanie z aplikacji sterującej na iPada. Dodatkowo, na jego ekranie uzyskamy dostęp do elektronicznego przewodnika po programach (EPG).

Jedną z największych zalet systemów Loewe jest dobry dźwięk. Dwa szerokopasmowe głośniki mają według producenta zapewnić optymalną reprodukcję dźwięku i wyważone brzmienie. W modelach 4. i 46-calowych zastosowano dodatkowo w dwa subwoofery. Za jakość dźwięku odpowiada wzmacniacz klasy D i w pełni cyfrowy procesor dźwięku. Muzyczna moc do 80 W jest dodatkowo kontrolowana przez system automatycznego dopasowania głośności (AVC), który czuwa nad stałym poziomem mocy podczas zmiany źródeł dźwięku czy programów telewizyjnych. Dzięki zintegrowanemu dekoderowi AC3 , Loewe Connect ID oferuje także obsługę formatów dźwięku przestrzennego Dolby Digital / DTS 5.1.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)