Latem tanieje Apple

Latem tanieje Apple

Latem tanieje Apple
Źródło zdjęć: © Apple
28.07.2009 13:55, aktualizacja: 28.07.2009 14:06

Nawet 20% taniej będzie można kupić w wakacje produkty takich firm jak Apple, Alpine, Denon, iDowell czy iOmega. iSource S.A., wyłączny dystrybutor firmy Apple
w Polsce, wprowadził promocję „Latem kupuj z rabatem”. Można z niej skorzystać od 24 lipca u resellerów zrzeszonych w salonie pro oraz sieci iSpot.

W promocji może wziąć udział każdy klient, który dokona zakupów za co najmniej 50. zł. Otrzyma wówczas kupon rabatowy uprawniający do uzyskania upustu przy następnej wizycie w salonie.

_ – Chcemy w ten sposób zachęcić klientów do kolejnych zakupów. Wydając jednorazowo kwotę 500 zł brutto można zaoszczędzić do 50 zł. Np. za słuchawki Denon o wartości 260 zł, kupione przy drugiej wizycie, zapłaci on wtedy 210 zł. – tłumaczy Magdalena Mroczkowska z iSource S.A. Na większy rabat mogą liczyć ci klienci, którzy zdecydują się na zakup produktów o łącznej wartości przekraczającej 3000 zł brutto. - Podczas kolejnej wizyty oszczędzą oni wtedy nawet do 300 zł. Przykładowo, za 26 calowy monitor iiyama o wartości 1659 zł zapłacą 1359 zł, a za dysk o pojemności 2 TB firmy iOmega, 1219 zł zamiast 1519 zł. – dodaje Magdalena Mroczkowska z iSource S.A. _

Obraz
© iPod touch "zadokowany" w Roth Audio MC4 Music Cocoon (fot. wp.pl / [k-o])

Promocja „Latem kupuj z rabatem”. to dobra okazja do zakupu po niższych cenach sprzętu, oprogramowania i szerokiej gamy akcesoriów. Kupony rabatowe można wykorzystać przy zakupie produktów takich firm jak Apple, Adibu, Alpine, Belkin, Bludot, Denon, iiyama, iOmega, iDowell, Logitech, Macally, Microsoft, File Maker oraz ROTH Audio.

Promocja rozpoczęła się 24 lipca br. i potrwa do 6 września.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)