Kontynuacja niesamowitego klasyka. Premiera jeszcze w tym miesiącu

Kontynuacja niesamowitego klasyka. Premiera jeszcze w tym miesiącu08.12.2017 09:22
Kontynuacja niesamowitego klasyka. Premiera jeszcze w tym miesiącu
Źródło zdjęć: © youtube.com

Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy nową edycję legendarnej gry Portal. Co prawda, nie będzie to Portal jaki znamy. Twórcy mają nową koncepcję i jesteśmy przekonani, że nikogo nie zawiedzie.

Seria Portal w tym roku świętuje swoje dziesiąte urodziny. Prawdopodobnie z tej okazji Valve postanowiło wypuścić kolejną edycję tego klasyka. Nie będzie to co prawda kontynuacja, ale spin-off. Ale to może i dobrze. Przynajmniej nie spotkamy się z odgrzewanym kotletem.

Motyw trochę się zmienia, ale typ rozgrywki jest bardzo podobny. Gra nadal zmusza do wysiłku umysłowego, wytężenia szarych komórek, aby osiągnąć cel. Koncepcja lekko się zmieniła, bo nie gramy już jako bohater z pierwszej osoby.

To produkcja w stylu "bridge construction", czyli budowa mostu. Naszym zadaniem jest sprawić, że ciężarówka przejedzie z punktu A do punktu B. Niezmiennie GLaDOS (główny przeciwnik, sztuczna inteligencja) próbuje nam to jak najbardziej utrudnić.

Premierę gry zapowiedziano na PC i smartfony ustawiono na 20 grudnia. Wersje konsolowe mają ukazać się na początku przyszłego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)