Konkurent Office'a od teraz za darmo!

Strona głównaKonkurent Office'a od teraz za darmo!
28.10.2013 14:30
Konkurent Office'a od teraz za darmo!
Źródło zdjęć: © chip.pl

Przy informacji, że nowy system Apple – OS X Mavericks dostępny jest za darmo, wszystkim umknęła inna ważna wiadomość – darmowa aktualizacja pakietu iWork.

iWork to nic innego, jak odpowiednik Microsoft Office od Apple. Nie znajdziecie w nim może aż tylu aplikacji, co w pakiecie Microsoft, ale trzy dostępne programy są faktycznie znakomitej jakości. To Pages –. odpowiednik Worda, Numbers, czyli zamiennik dla Excela oraz Keynote, do tworzenia prezentacji niczym PowerPoint.
Nowy pakiet jest wprawdzie płatny, ale posiadacze starszej wersji iWork mogą dokonać bezpłatnej aktualizacji. Okazuje się jednak, że aktualizacji mogą dokonać wszyscy –. niezależnie od tego czy mają poprzednią wersję pakietu. Nie wiemy, czy to zamierzone działanie Apple, czy też zwykła nieuwaga. Póki co jednak producent nie blokuje tego sposobu aktualizacji.
Jak tego dokonać? Wystarczy pobrać darmową, 30-dniową wersję pakietu Apple iWork 09 (np. stąd)
. Pakiet instalujemy zupełnie normalnie, uruchamiamy jedną z aplikacji, a ta powinna od razu zgłosić dostępne aktualizacje i umożliwić uruchomienie App Store. Gdy tam już się znajdziemy, powinniśmy zobaczyć (może wymagać kilku minut) aktualizację do najnowszej wersji.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Najpiękniejszą graczką Lineage II została Polka"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (235)