Kompaktowy system kina domowego Maxell za niewielkie pieniądze

Kompaktowy system kina domowego Maxell za niewielkie pieniądze

Kompaktowy system kina domowego Maxell za niewielkie pieniądze
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.09.2014 14:20

Firma Maxell zapowiedziała wprowadzenie na polski rynek kompaktowego systemu kina domowego. Model MXSP-SB3000 składa się z trzech głośników i charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie 160W RMS.

W drewnianej obudowie znalazło się miejsce na trzy głośniki: subwoofer o mocy 100. oraz dwa głośniki frontowe o mocy 30W każdy. Pasmo przenoszenia zawiera się pomiędzy 40Hz a 20kHz, a odtwarzany dźwięk charakteryzuje się czystym i głębokim brzmieniem. Soundbar wspiera również technologię SRS WOW 3D Audio.

Z przodu urządzenia znajduje się wyświetlacz LED, port USB oraz panel sterujący. Za jego pomocą można m.in. zmienić poziom głośności, wyciszyć dźwięk, a także włączyć Bluetooth. Z tyłu znajduje się złącze 3.5mm, dwa złącza RCA oraz trzy wejścia HDMI, do których można podłączyć np. odtwarzacz Blu-ray czy konsolę do gier. Producent umieścił tam również jedno wyjście HDMI oraz złącze optyczne. Urządzenia mobilne, jak smartfon czy tablet możemy podłączyć również za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth.

W komplecie z panelem znajduje się również pilot, który umożliwi zdalną kontrolę nad zestawem. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku, wybór źródła sygnału czy przełączenie urządzenia w tryb czuwania.

Cena: 800 zł.

Specyfikacja:
Liczba kanałów: 2+1
Subwoofer: 1x100W (Impedancja 12om)
Głośniki frontowe: 2x30W (Impedancja 6om)
Pasmo przenoszenia: 40Hz – 20kHz
Technologia: SRS WOW HD 3D Audio
Złącza analogowe: RCA, jack 3.5mm
Złącza cyfrowe: 4xHDMI, 1xOptyczne, 1xCoaxial
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 4.0
Kompatybilność: telewizory, odtwarzacze MP3/DVD/Blu-ray, konsole do gier, smartfony/tablety
Rozmiar obudowy: 82 x 939 x 390mm
Waga: 8kg

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)