Kolorowe lakiery na okapach: model OR W Color od Ciarko Design

Kolorowe lakiery na okapach: model OR W Color od Ciarko Design
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.08.2014 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cylindryczny kształt, duża wydajność, cicha praca, energooszczędność i aż pięć odważnych wersji kolorystycznych – nowy model Ciarko Design zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Cylindryczny kształt, duża wydajność, cicha praca, energooszczędność i aż pięć odważnych wersji kolorystycznych - nowy model Ciarko Design zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. OR W Color to okap wyspowy wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej, którego powłoka została pokryta kolorowym lakierem transparentnym.

Model OR W Color to połączenie szlachetności stali nierdzewnej i oryginalnej kolorystyki. Cylindryczny kształt, metaliczny, lustrzany połysk i kilka wersji kolorystycznych to podstawowe wyróżniki tego modelu. Indywidualne ręczne polerowanie i pokrycie lakierem transparentnym pozwoliło na uzyskanie niespotykanego dotąd efektu połysku. Oryginalny design OR W Color wpisze się w nowoczesny i odważny styl pomieszczeń kuchennych. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że barwę okapu OR W Color możemy dowolnie dopasować do mebli i charakteru kuchni.

OR W Color to nie tylko oryginalna estetyka, ale także znakomite parametry techniczne. Nowy model od Ciarko Design to jedno z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku - w ciągu godziny potrafi oczyścić aż 76. m3 powietrza. Zamontowany w urządzeniu wydajny silnik w klasie energetycznej A+ pozwala na maksymalne wyciszenie urządzenia i ekonomiczne użytkowanie. Okap pracuje z głośnością na poziomie 51 dBA. Sterowanie jest intuicyjne i odbywa się za pomocą miękkiej elektroniki typu soft touch. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg lub pochłaniacz. Całości dopełnia efektowne oświetlenie LED.
Okap dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych (czerwonej, pomarańczowej, żółtej, granatowej i niebieskiej).

Cena: 3 990 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)