Kodak przedstawił już świąteczną ofertę fotograficzną

Kodak przedstawił już świąteczną ofertę fotograficzną

Kodak przedstawił już świąteczną ofertę fotograficzną
28.10.2009 12:49, aktualizacja: 28.10.2009 13:16

Poszukiwanie pomysłów na świąteczny prezent może przyprawić o zawrót głowy. Z upominkiem jest trochę tak jak z czekoladkami – dobrze mieć wybór. Świąteczna oferta fotograficzna Kodaka to propozycja dla ceniących zaawansowane możliwości, jakość i prostotę w fotografii i filmowaniu. Na ofertę składają się zaawansowane modele cyfrowych aparatów fotograficznych Kodak EasyShare Z980, Kodak EasyShare Z950, Kodak EasyShare M381, elegancka elektroniczna ramka do zdjęć Kodak EasyShare D1030 oraz kieszonkowa kamera wideo Kodak Zi8.

Kodak EasyShare Z950 – propozycja dla ambitnych fotoamatorów
Cyfrowy aparat fotograficzny Z95. zapewnia możliwości znane z aparatów profesjonalnych, a przy czym cechuje go prostota obsługi. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dobrych jakościowo zdjęć w trudnych warunkach, czy też realizować oryginalne zamysły artystyczne.

Aparat jest wyposażony w jasny obiektyw o 10-krotnym zoomie optycznym ze stabilizacją obrazu, oraz matrycę o rozdzielczości 1. MP. Pozwala to wykonywać ostre, nieporuszone zdjęcia przy dużym zakresie zoomu i jednoczesnym zminimalizowaniu drgań aparatu. Duża rozdzielczość matrycy umożliwia druk wielkoformatowych zdjęć o formacie nawet 76 × 102 cm.

Obraz
© Kodak Z950 (fot. Kodak)

Aparat Kodak EasyShare Z95. jest dostępny w świątecznej ofercie firmy Kodak w sugerowanej cenie detalicznej 1049 złotych.

*Kieszonkowa kamera wideo Kodak Zi8 *– wrażenia w jakości HD
Dzięki kieszonkowej kamerce Kodak Zi8 możliwe jest nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080. Full HD. Kamera pozwala na nagranie nawet 10 godzin materiału. Gadżet jest wyposażony w wysuwane ramię USB do połączenia z komputerem. Kamera umożliwia wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 MP w trybie panoramicznym HD 16:9. Nie należy też zapominać o funkcji dzielenia się zarejestrowanym materiałem filmowym i zdjęciowym za pomocą funkcji Share np. poprzez serwisy Facebook i YouTube.

Obraz
© Kodak ZI8 (fot. Kodak)

Kieszonkowa kamera wideo Kodak Zi8 jest dostępna w sugerowanej cenie 69. złotych.

Kodak EasyShare D1030 – elektroniczna ramka do zdjęć
Dla miłośników stylowych wnętrz przeznaczona jest elektroniczna ramka do zdjęć z linii Decor –. Kodak EasyShare D1030. To zgrabne urządzenie o dużym ekranie o przekątnej 25,4 cm wyświetla zdjęcia o wysokiej jakości dzięki technologii przetwarzania kolorów firmy Kodak. 512 MB pamięci wewnętrznej umożliwia przechowywanie do 4000 zdjęć.

Obraz
© Kodak D1030 (fot. Kodak)

Obramowanie dotykowe z automatycznym czujnikiem ruchu chroni wyświetlacz przed śladami palców. Na panelu dotykowym ramki znajdują się źródła żółtego światła, które wskazują, gdzie znajdują się przyciski, a przewijanie zdjęć i wyświetlanie pokazu slajdów jest możliwe po dotknięciu odpowiednich kontrolek.

Ramka Kodak EasyShare D103. dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 599 złotych.

*Kodak EasyShare M381 *
Kodak EasyShare M38. to ciekawie zaprojektowany, zaawansowany technologicznie aparat cyfrowy przeznaczony dla użytkowników ceniących stylowe gadżety. Aparat jest wyposażony w matrycę o rozdzielczości 12 MP, 5-krotny zoom optyczny i duży wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali.

Obraz
© Kodak M381 (fot. Kodak)

Aparat wyposażony jest także w funkcję inteligentnego fotografowania Kodak Smart Capture oraz funkcję redukcji rozmazań. M38. jest częścią systemu Kodak EasyShare, co umożliwia łatwe przesyłanie i udostępnianie ulubionych zdjęć i filmów wideo w serwisie YouTube i w usłudze Kodak Gallery.

Kodak EasyShare M38. jest dostępny w kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskoszarym. Sugerowana cena detaliczna aparatu to 699 złotych.

Kodak EasyShare Z980 – aparat do profesjonalnych zdjęć
Aparat cyfrowy Kodak EasyShare Z98. cechuje rozbudowana funkcjonalność i wszechstronność. Urządzenie wyposażono w profesjonalny, szerokokątny 26-milimetrowy obiektyw zmiennoogniskowy z 24-krotnym zoomem optycznym i stabilizacją obrazu.

Dodatkowe atuty Z98. to rejestracja zdjęć i filmów wideo w jakości HD, a także matryca z o rozdzielczości 12 MP umożliwiająca wykonywanie odbitek w formatach nawet do 76 x 102 cm, jasny i precyzyjny 3-calowy wyświetlacz, z którego można korzystać zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze.

Obraz
© Kodak Z980 (fot. Kodak)

Aparatem Kodak EasyShare Z98. można łatwo wykonywać zdjęcia szerokokątne i z dużej odległości, a zastosowanie funkcji Kodak Smart Capture umożliwia automatyczną regulację ustawień aparatu w celu uzyskania wysokiej jakości zdjęć w każdych warunkach – na tle jasnego nieba, w nocy, we wnętrzach i w fotografii krajobrazowej.

Aparat Kodak EasyShare Z980 jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1299 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)