Klimatyzator MPM-12-KPO-04 - schłodzi i oczyści powietrze w domu

Klimatyzator MPM‑12-KPO-04 - schłodzi i oczyści powietrze w domu

Klimatyzator MPM-12-KPO-04 - schłodzi i oczyści powietrze w domu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.05.2013 10:48

MPM-12-KPO-04 charakteryzuje się opływowym kształtem i standardową stylistyką. Wbudowana rączka ułatwia przenoszenie. Klimatyzator jest wyposażony w filtry, na których osadzają się unoszące w powietrzu zanieczyszczenia.

Słońce i wysokie temperatury korzystnie wpływają na nasz nastrój i samopoczucie, ale wyłącznie, gdy rozsądnie z nich korzystamy. Wydaje się, że do Polski na dobre zawitało lato, dlatego warto odpowiednio przygotować się na upalne dni. Oprócz szukania cienia w południe i picia dużych ilości wody, niezastąpionym sposobem na radzenie sobie z gorącem i duchotą jest domowa klimatyzacja. Klimatyzator MPM-12-KPO, dzięki funkcjom osuszania i chłodzenia zapewnia także nawiew. Dodatkowo, jest wyposażony w filtry, które oczyszczają powietrze z drobnoustrojów.

Niepodważalną zaletą tego typu urządzeń jest fakt, że mogą być one przenoszone z jednego do drugiego pomieszczenia. Wystarczy ustawić klimatyzator w pobliżu okna, a rurę wylotową umieścić na zewnątrz. Odpowiedni odpływ ciepłego powietrza umożliwia wkładka rozsuwana, pasująca do większości okien wertykalnych i horyzontalnych, w której umieszczamy rurę wylotową.

Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy panelu z cyfrowym wyświetlaczem z diodami LED oraz pilotowi. Klimatyzator został również wyposażony w TIMER, który włączy lub wyłączy chłodzenie o wybranej godzinie. Zatem można zaprogramować urządzenie by rozpoczęło pracę na godzinę przed naszym powrotem. Natomiast 3-stopniowa regulacja mocy pozwala dopasować siłę nawiewu.

Klimatyzator MPM-12-KPO-04 - funkcje:
• funkcja chłodzenia i osuszania powietrza
• wysoka skuteczność filtracji powietrza
• elektroniczna regulacja i programowanie
• sterowanie za pomocą pilota
• TIMER
• 3-stopniowa regulacja mocy
• automatyczne ustawianie nawiewu

Cena: 1690 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)