Jazda samochodem z dzieckiem staje się o wiele łatwiejsza!

Jazda samochodem z dzieckiem staje się o wiele łatwiejsza!
Źródło zdjęć: © garmin.com

30.10.2015 11:16

Nawet najlepszy kierowca nie ma wpływu na to, co robią inni użytkownicy dróg. W kolizjach, do których dochodzi na polskich drogach, co czwarta ofiara jest dzieckiem. Dlatego tak istotne jest zapewnienie podróżującym dzieciom w samochodzie maksimum bezpieczeństwa.

Kamera Garmin babyCam została stworzona do zwiększenia bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Obraz wideo jest wyświetlany bezpośrednio na wyświetlaczu nawigacji samochodowej w czasie rzeczywistym. Dzięki temu opiekunowie dziecka mogą jednocześnie korzystać ze wskazówek nawigacyjnych, a także monitorować zachowanie swojej pociechy z tyłu podczas jazdy.

Obraz
© (fot. garmin.com)

Urządzenie zostało wyposażone w noktowizor, dzięki czemu dorośli mogą monitorować zachowanie dziecka nawet podczas całkowitej ciemności. Kamerę możemy w łatwy sposób zamontować do zagłówka przedniego lub tylnego fotela. Rodzice mogą również regulować zakres pola widzenia kamery, dzięki czemu jesteśmy w stanie obserwować wszystko to, co się dzieje na tylnym siedzeniu.

Obraz
© (fot. garmin.com)

Co ważne, po dodarciu na miejsce, kamera przypomina opiekunowi o zabraniu dziecka z samochodu.Taka wiadomość wyświetla się na ekranie nawigacji samochodowej.Garmin babyCam zasilana jest za pomocą dwóch baterii AA, których niestety nie znajdziemy w wyposażeniu urządzenia. Ewentualnie w każdej chwili możemy podłączyć kamerę do stałego źródła zasilania za pomocą przewodu USB.

Kamera Garmin babyCam pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku. Cena urządzenia to 200 dolarów (około 780 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)