Jak zarobić na nadawaniu imion niemowlętom?

Jak zarobić na nadawaniu imion niemowlętom?

19.12.2007 22:30

W serwisie buymyscripts.net pojawiła się ciekawa oferta, dzięki której każdy rodzic może wykupić skrypt portalu internetowego, zawierającego bazę danych imion.

Internet to miejsce, gdzie gromadzone są setki najdziwniejszych ofert informatycznych. Tym razem przyciągnął naszą uwagę produkt, który jest związany z tysiącami noworodków, które rodzą się każdego dnia.

Nadanie imienia to dylemat każdego nowego rodzica. Na szczęście pewien programista napisał skrypt, dzięki któremu każdy może stać się administratorem serwisu internetowego gromadzącego tysiące imion i ich znaczeń. Oczywiście programiści też musza zarobić, więc skrypt ten kosztuje 15 USD. Nie należy również spodziewać się, iż skrypt ten zawiera już wystarczającą ilość rekordów. Przykład strony stworzonej za jego pomocą jest dostępny pod tym adresem - http://www.namemybaby.us/. Mimo iż sama idea portalu z imionami na pierwszy "rzut oka" wydaje się śmieszna, to należy pamiętać iż odpowiednia promocja może zamienić nawet najbanalniejszy pomysł na bardzo dochodowy interes ; ).

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)