Jak utrzymać porządek na biurku?

Jak utrzymać porządek na biurku?
Źródło zdjęć: © pexels / CCO

25.04.2016 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Organizacja przestrzeni na biurku nie jest łatwa. Duża ilość dokumentów oraz przedmiotów sprawia, że bardzo trudno jest nam zapanować nad porządkiem. Anna Nowak - Ibisz w programie "Dzień dobry TVN" zaprezentowała gadżety, dzięki którym w prosty sposób pozbędziemy się nieporządku.

Organizacja przestrzeni na biurku nie jest łatwa. Duża liczba dokumentów oraz przedmiotów sprawia, że bardzo trudno jest nam zapanować nad porządkiem. Anna Nowak-Ibisz w programie "Dzień dobry TVN" zaprezentowała gadżety, dzięki którym w prosty sposób pozbędziemy się nieporządku.

Pamiętajmy, że bałagań nie sprzyja skupieniu, zaś potrzebnych rzeczy trudno się szuka. Aby zapanować nad chaosem, nie potrzeba wiele wysiłku. Przydadzą się jedynie pomysłowe gadżety.

Problemy z kablami

Zwykle największym problemem przy biurku są kable. Duża liczba urządzeń oraz gadżetów poprawiających wydajność naszej pracy sprawia, że mamy ogromny problem z plątaniną przewodów. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem są organizery do kabli. Możemy zainwestować w specjalną kostkę z kilkoma wejściami USB, dzięki czemu za pomocą jednego urządzenia naładujemy komórkę czy tablet. Ponadto dobrym rozwiązaniem na zsuwające się na podłogę wtyczki jest przypięcie ich do brzegu blatu za pomocą jednego dużego spinacza.

Przybory i organizery

Na biurku pojawia się również mnóstwo drobnych przedmiotów m.in. długopisy, ołówki, zakreślacze nożyczki oraz wiele innych. Pamiętajmy, aby od czasu do czasu przeprowadzić segregację i wyrzucić te, które są zepsute i z których już nie korzystamy. Następnie rozłóżmy wszystko pod względem przeznaczenia i grup podobnych przedmiotów. W utrzymaniu porządku pomogą nam przyborniki na długopisy, ołówki, spinacze i pinezki.

Kolejnym praktycznym gadżetem są segregatory oraz organizery. Umieścimy w nich wszystkie niezbędne dokumenty, dzięki czemu pozbędziemy się leżących na biurku kartek. Do tego celu możemy także wykorzystać foldery, teczki, składane z kartonu szufladki, a także pudełka. Świetnie się sprawdzą także modele z okienkiem od frontu do wpisania tekstu z informacją, co znajduje się w środku. W powyższym materiale wideo znajdziecie wiele ciekawych i designerskich gadżetów, które ułatwią nam organizację przestrzeni.

ag

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)