Jak stworzyć stronę internetową? Najprostszy sposób

Jak stworzyć stronę internetową? Najprostszy sposób

Jak stworzyć stronę internetową? Najprostszy sposób
Źródło zdjęć: © Fotolia | fotolia
18.12.2019 17:54, aktualizacja: 19.12.2019 16:41

Jak stworzyć stronę internetową? Na pozór wydaje się to czymś wykonalnym tylko dla znających tajniki projektowania, ale w rzeczywistości jest inaczej. Pokazujemy jak najprościej stworzyć stronę internetową.

Pierwszym krokiem do stworzenia strony internetowej jest wybranie tematyki i zebranie wszystkich informacji, które chcemy umieścić na naszej stronie. Po dobrym merytorycznym przygotowaniu, kiedy mamy już wszystkie informacje, należy wybrać kreator strony spośród dostępnych w internecie. Dzięki niemu stworzymy stronę internetową w najprostszy sposób.

Kreatorów stron internetowych jest mnóstwo. Niektóre z nich są płatne, inne darmowe. Wszystkie z nich zawierają własny zestaw szablonów, więc żeby stworzyć stronę odpowiadającą naszym wizualnym oczekiwaniom, musimy sprawdzić propozycje każdego kreatora.

Jak stworzyć stronę internetową? Kreator najprostszym sposobem

Tutaj dla przykładu użyjemy kreatora WebWaveCMS.

Najpierw wybieramy szablon.

Obraz
© webwavecms.com

Kiedy już to zrobimy, możemy wprowadzić sporządzone na samym początku treści na strony. W kreatorze WebWaveCMS jest możliwość edycji takich właściwości strony, jak np. dodawanie menu, artykułów, wstawianie mapy Google, dodawanie sklepu do strony, kreowanie podstron.

Obraz
© webwavecms.com

Kiedy już strona będzie wyglądała tak, jak chcemy, zapisujemy ją i dostajemy jej adres. Trzeba jednak zaznaczyć, że w wersji darmowej użytego przez nas kreatora nie da się zmienić adresu strony, taka możliwość istnieje tylko w wersji premium.

Obraz
© webwavecms.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)