J3 - nowy odtwarzacz firmy Cowon

J3 - nowy odtwarzacz firmy Cowon
Źródło zdjęć: © Cowon

01.06.2010 10:24, aktual.: 01.06.2010 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czerwcu 2010 roku na polskim rynku będzie można znaleźć nowy odtwarzacz firmy Cowon o nazwie J3. Urządzenie wyposażone jest w 3,3 calowy ekran dotykowy w technologii AMOLED o rozdzielczości 480 x 272 pixeli z paletą 16 milionów kolorów.

Na uwagę zasługuje także żywotność baterii. Mimo tak dużego ekranu czas pracy w czasie oglądania plików video wyniesie do 1. godzin a odtwarzanie audio to nawet aż do 64 godzin według danych producenta.

Obraz
© (fot. Cowon)

Cowon J3 odtwarza pliki muzyczne w wielu formatach takich jak: MP3. WMA, OGG, FLAC, WAV, APE oraz wideo AVI, WMV, DiVX, Xvid. Posiada także wyjście telewizyjne, dzięki któremu obraz wideo można oglądać telewizorze.

Odtwarzacz Cowon J3 umożliwia odbiór cyfrowego radia, przeglądanie zdjęć, plików tekstowych, transmisję audio za pośrednictwem Bluetooth, akcelerometr oraz sprawdzoną technologie poprawy generowanego dźwięku JetEffect 3.0 i BBE+, które sprawia, że brzmienie jest głębsze i bardziej naturalne.

Wbudowana pamięć to 8,1. i 32 GB oraz dodatkowy slot micro SD, który pozwala w łatwy sposób nawet ją podwoić.

Urządzenie wyróżnia się owalną obudową jest dostępny w dwóch kolorach (czarny metalik oraz srebrny metalik). Urządzenie zdobyło nagrodę Reddot Desingn, której wielokrotnym laureatem była firma Apple.

Sugerowane ceny detaliczne w Polsce wyniosą odpowiednio 999zł (za wersję 8GB pamięci), 1149 zł (16GB pamięci) i 1399 zł (32GB pamięci).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)