iPhone od... Lenovo

iPhone od... Lenovo
14.12.2008 16:01
iPhone od... Lenovo

Wraz z premierą telefonu Apple'a, iPhone, który uchodzi za ideał wzornictwa telefonów komórkowych, na rynku znalazło się wiele imitacji tego produktu. Jedne mniej, inne bardziej udane. Żadne jednak nie mogły konkurować z oryginałem. Aż do dzisiaj. Podobne urządzenie opracowała firma Lenovo, znany producent notebooków.

Nowe urządzenie Lenovo pracuje pod kontrolą systemu Android Google'a i cechuje się wyjątkowym wzornictwem. Telefon do złudzenia przypomina produkt Apple'a i został żartobliwie nazwany "oPhone".

Nie są znane żadne dane techniczne dotyczące telefonu marki Lenovo, ale z poniższego zdjęcia przedstawiającego nowy produkt stwierdzić na pewno można, iż urządzenie posiada dotykowy ekran ( oczywiście o nieznanej rozdzielczości ) oraz standardowe gniazdo słuchawkowe, tak więc telefon z pewnością będzie produktem multimedialnym.

288767478522525843
Źródło zdjęć: © oPhone

Nowy handset to nowość w ofercie Lenovo. Czy nowy telefon ma szansę zaistnieć na rynku? Warto zauważyć, iż firma z Cupertino przed premierą pierwszego telefonu stała przed podobnymi obawami. Koniec końców Apple'owi się udało, czemu więc Lenovo miałoby nie powtórzyć tego sukcesu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)