iPad już do kupienia na Allegro

iPad już do kupienia na Allegro
Źródło zdjęć: © Apple

28.01.2010 16:00, aktual.: 28.01.2010 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

iPad już wkrótce trafi do sprzedaży, także w Polsce. Spróbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie za ile będzie można go kupić w naszym kraju. Z naszych informacji wynika, że urządzenie będzie dostępne w cenie około 1700 zł.

Według naszych nieoficjalnych informacji uzyskanych od przedstawiciela firmy Cortland, która jest dystrybutorem produktów firmy Apple na Polskę, cena iPada ma być w Polsce wyższa o 20. od ceny na rynku amerykańskim. Oznacza to, że najtańsza wersja urządzenia miałaby kosztować według dzisiejszego kursu dolara 1736 zł.

Obraz
© (fot. Apple)

Oficjalny dystrybutor nie podaje jeszcze szczegółów, a na Allegro już pojawiła się pierwsza oferta sprzedaży urządzenia. Proponowana cena to 199. zł, razem z dostawą trzeba zapłacić 2060 zł. Tyle, że to aukcja wirtualna. Sprzedający deklaruje, że natychmiast po pojawieniu się iPada w sprzedaży wyśle go osobom, które złożyły zamówienie. Na aukcji wystawiono 20 sztuk iPada. Czas oczekiwania na dostawę wynosi dwa tygodnie.

W kolejce po iPada można się ustawić także w serwisie iSpot. - http://www.ispot.com.pl/ipad/

Można tu wypełnić formularz i zarezerwować dowolny model tabletu Apple'a, od wersji z 1. GB do wersji 3G z 64 GB pamięci.

Ile w rzeczywistości trzeba będzie zapłacić za urządzenie, dowiemy się już wkrótce.

Więcej informacji o tablecie iPad

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)