Trwa ładowanie...

IKEA odpowiada na trailer Wiedźmina Netflixa. Jak zawsze trafnie

Zabawna reklama sklepu IKEA nawiązuje do premiery długo oczekiwanego, nowego trailera "Wiedźmina" - serialu, za który odpowiada Netflix.

Share
IKEA odpowiada na trailer Wiedźmina Netflixa. Jak zawsze trafnie
Źródło: Materiały prasowe
dri0ifk

IKEA jak zwykle świetnie wpasowała się z najnowszą reklamą w to, czym żyje internet. Premiera najnowszego trailera serialu Netfixa - "Wiedźmin", powstającego na podstawie bestsellerowej sagi Andrzeja Sapkowskiego odbiła się głośnym echem w sieci.

Zespół marketingowy IKEA nawiązując do broni noszonych przez wiedźmina - miecza srebrnego i stalowego - przygotowała reklamę... bloku z nożami.

IKEA nie raz pokazała, że potrafi z humorem odpowiadać, na to co dzieje się na świecie. Warto przypomnieć chociażby reklamę tarki, która wyśmiewała wygląd nowego komputera Apple czy czarnego talerza, który nawiązywał do pierwszego zdjęcia zrobionego czarnej dziurze.

"Wiedźmin" od Netflixa

Fani długo czekali na kolejny trailer serialu "Wiedźmin" od Netflixa, ale razem z nim została również ujawniona data premiery serialu. Zadebiutuje on na platformie już 20 grudnia 2019. Niedawno pokazywaliśmy wam również nowe zdjęcia z planu. W jednym z wywiadów Andrzej Sapkowski wyraził nadzieję, że "Wiedźmin" Netlixa będzie lepszy niż "Gra o Tron" HBO. W tym samym wywiadzie skomentował również twórczość George'a R. R. Martina.

dri0ifk

Podziel się opinią

Share
dri0ifk
dri0ifk
Więcej tematów