IFA 2012: Haier prezentuje nowe generacje chłodziarko-zamrażarek

IFA 2012: Haier prezentuje nowe generacje chłodziarko-zamrażarek

IFA 2012: Haier prezentuje nowe generacje chłodziarko-zamrażarek
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.09.2012 14:27

Haier zaprezentował nowe generacje chłodziarko-zamrażarek do zabudowy, combi i amerykańskich. Wszystkie modele posiadają kompresor Digital Inverter, który ma zapewniać lepsze przechowywanie produktów spożywczych, lepszą wydajność energetyczną jak również dłuższe życie urządzenia.

Nowa generacja jest wyposażona w dwie wspólne technologie: przestrzeń MyZone oraz system No Frost. Niezależna i dopasowująca się przestrzeń MyZone oferuje trzy funkcje: szybkie chłodzenie, rozmrażanie i strefę 0°C. Z kolei system No Frost równomiernie rozprowadza zimne powietrze wewnątrz lodówki, co sprawia, że w części zamrażarki nie gromadzi się szron.

Wyposażona w kompresor Digital Inverter, nowa generacja lodówek posiada również czujniki, które mają optymalizować działanie urządzenia poprzez jego kontrolę w trakcie użytkowania jak również kontrolę temperatury na zewnątrz.

Obraz
© (Chłodziarko-zamrażarka combi drugiej generacji C2FE836CXJ, fot. Materiały prasowe)

Nowa generacja dwudrzwiowych chłodziarko-zamrażarek combi posiada klasę energetyczną A+++, która ma zapewniać aż do 60. oszczędności energii w stosunku do klasy A. Oświetlenie LED pobiera mniej energii, nie wydziela ciepła i jest bardziej trwałe. Zachowując swój standardowy rozmiar (60 cm), nowa generacja urządzeń oferuje 15% więcej przestrzeni niż klasyczne chłodziarki, czyli pojemność do 352 L.

Obraz
© (Combi 3D Fridge druga generacja A2FE735CXJ, fot. Materiały prasowe)

Nowa chłodziarko-zamrażarka combi 3. Fridge posiada pojemność całkowitą 347 L, na którą składa się chłodziarka (248 L) oraz zamrażarka (99 L) złożona z dwóch szuflad o bezpośrednim dostępie. To pojemność większa o 15% w stosunku do zwykłej chłodziarko-zamrażarki. Dzięki nowej, bardziej wydajnej technologii izolacji, produkt ten posiada wydajność większą o około 15% niż poprzednia generacja.

Posiadając klasę energetyczną A++, nowa 3. Fridge pozwala zmniejszyć zużycie energetyczne o 40% w stosunku do modeli klasy A. Dodatkowo, jej minimalistyczny i harmonijny design sprawi, że wtopi się ona w każdą kuchnię.

Obraz
© (Side-by-Side A+ HRF-628AF6, fot. Materiały prasowe)

Dostęp do napojów zapewni Home Bar nowej chłodziarki Side-by-Side Haier. Bar pozwala korzystać z chłodnych napojów bez otwierania drzwi lodówki, dzięki czemu temperatura wewnątrz lodówki nie podnosi się. Dystrybutor na drzwiach chłodziarki pozwala na korzystanie z wody, kostek lodu czy pokruszonego lodu w każdej chwili.

Ustawienia parametrów chłodziarki i zamrażarki umożliwia panel i sterowanie dotykowe. Chłodziarko-zamrażarka posiada klasę energetyczną A+, a jej całkowita pojemność to 55. L. Posiada ona również mocne, a zarazem ekonomiczne oświetlenie LED.

Obraz
© (French Door 4-drzwiowa HB22FWRSSAA, fot. Materiały prasowe)

Nowa czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka amerykańska wyposażona jest w dwie przesuwne szuflady zamrażalnika, które ułatwiają układanie produktów spożywczych oraz duże półki o szerokości 8. cm. Ten przestrzenny French Door posiada chłodziarkę o pojemności 382L, oraz zamrażarkę o pojemności 135L (z automatyczną kostkarką do lodu).

Chłodziarko-zamrażarka posiada przestrzeń o niskiej temperaturze do przechowywania delikatnych produktów takich jak mięso czy ryby. Posiada wyświetlacz LED.

Haier zapowiedział też, że wchodzi na rynek sprzętu do zabudowy z kompletną gamą chłodziarko-zamrażarek combi do zabudowy o wysokości 17. cm. Modele te będą posiadać klasę energetyczną A+ i będą dostępne na rynku europejskim w 2013 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)