Halloween: Facebook świętuje nowymi funkcjami

Halloween: Facebook świętuje nowymi funkcjami
Źródło zdjęć: © facebook

28.10.2016 16:09, aktual.: 28.10.2016 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni przed Halloween, Facebook testuje nowe przyciski reakcji, już teraz część z użytkowników może ich używać, do reszty z członków tej społeczności trafią zapewne jeszcze przed końcem weekendu.

Wygląda na to, w tym roku pracownicy Facebooka mają zamiar dobrze przygotować się na nadejście Halloween. Programiści przygotowali dwie nowe funkcjonalności – nowe przyciski reakcji oraz całkowicie nowe filtry nakładane na filmy na żywo. Czy obie trafią do Polski – tego nie jesteśmy pewni.

Możemy mieć pewność, że najpóźniej do poniedziałku, pod każdym postem pojawią się nowe przyciski reakcji, zmodyfikowane w taki sposób, by przypominały popularne w czasie Helloween ozdoby. Zmiany widać już na pierwszych dwóch przyciskach Lubię To! oraz Super. Pierwszy z nich rażony piorunem, zamienia się w szkielet dłoni, zaś serce znika pod niewidzialnymi zębami. Kolejny przycisk HaHa zamienił się w głowę radosnej wiedźmy o fioletowej twarzy, Wow jest zdziwionym duchem, Przykro mi to teraz smutny Frankenstein, a Wrr to zła dynia.

Obraz
© Facebook.com

Niestety z wiadomości, jakie przekazał Facebook wynika, że w tym roku maski nie trafią do Polski. Firma zapowiedziała, że nowe filtry przeznaczone dla transmisji na żywo pojawią się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Nowej Zelandii i do tego w aplikacji przeznaczonej na platformę iOS.

Co ciekawe, Facebook planuje bardziej technologię, którą niedawno zaprezentował publicznie. Z czasem filtry przeznaczone do transmisji na żywo trafią na Androida, a później również do innych krajów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)