Haier AFD 626 - szklana lodówka z 3 komorami

Haier AFD 626 - szklana lodówka z 3 komorami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.08.2013 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Haier wprowadził do sprzedaży lodówki oznaczone symbolem AFD 626. Urządzenia dostępne są w trzech kolorach, mają szklane drzwi i strefę My Zone, która, w zależności od preferencji użytkownika, może chłodzić lub mrozić.

Chłodziarko-zamrażarki Haier AFD 62. TGB /TGW /TGR to kolejna na rynku propozycja dla osób preferujących nowoczesny design w kuchni. Urządzenie będzie pasować do szafek ze szklanymi frontami lub wykończonych "na wysoki połysk". Do wyboru mamy lodówki w trzech kolorach: białym, czarnym oraz czerwonym.

Inną, poza wyglądem, charakterystyczną cechą tego modelu jest zastosowanie strefy My Zone. Oznacza to, że chłodziarko-zamrażarka ma trzy komory zamiast dwóch. Środkowa część o pojemności 3. litrów może być zarówno lodówką, jak i zamrażarką. Dzięki temu możemy ustawiać w niej wybraną temperaturę w zależności od potrzeb, pory roku itp. Większa zamrażarka przyda się osobom, które robią wiele zapasów, a także wielbicielom lodów. Duża lodówka może zaś pomóc w kulinarnych przygotowaniach przed świętami lub gdy planujemy duże przyjęcie. Zakres temperatur, jaki można wybrać w komorze My Zone, wynosi od -18 do +5 stopni Celsjusza.

Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy wyświetlacz umieszczony na drzwiach chłodziarko-zamrażarki. Za jego pomocą można regulować temperaturę we wszystkich komorach. Producent wyposażył AFD 62. w funkcję szybkiego mrożenia oraz tryb wakacyjny. Jeśli drzwi którejkolwiek z komór będą zbyt długo otwarte lub wewnątrz urządzenia temperatura zbytnio wzrośnie, włączy się alarm.

Chłodziarko-zamrażarka ma standardową szerokość, wynoszącą 6. centymetrów. Pojemność całkowita urządzenia to 257 litrów.

Haier wycenił ten model na około 3300 złotych.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)