Gra fabularna promować będzie ofertę Plus na Kartę

Gra fabularna promować będzie ofertę Plus na Kartę

Gra fabularna promować będzie ofertę Plus na Kartę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.03.2012 09:58, aktualizacja: 06.03.2012 14:45

Gra fabularna "Zaginięcie profesora Sempre" będzie elementem najnowszej kampanii reklamowej oferty Plus na Kartę. Rozpoczyna się ona 5. marca.

_ Zaginął profesor Wiktor Sempre, twórca teorii pojedynczości, w myśl której wszystko, co dobre, dzieje się tylko raz (za to nieszczęścia chodzą parami). W domu profesora znaleziono dwie łuski z pistoletu. Czy profesor został zamordowany? _ Tak rozpoczyna się scenariusz gry _ Zaginięcie profesora Sempre _, która będzie uzupełnieniem trwającej kampanii reklamowej oferty Plus na Kartę.

Akcja potrwa od 5. do 30. marca. W tym czasie na uczestników zabawy czekać będzie 13 zadań, które pojawiać się będą w miarę rozwoju akcji. Za każde dobrze wykonane zadanie, uczestnicy otrzymywać będą punkty. Dodatkowe będzie można zdobyć dzięki zadaniom specjalnym.

W zabawie uczestnicy będą korzystać z tej strony. Podpowiedzi do zadań rozsiane będą w różnych miejscach sieci, w których jest obecny Plus - na stronie plus.pl, profilu Plusa w serwisach społecznościowych (Facebook, Google+, Nasza Klasa), na kanale filmowym Plusa na Youtube.com oraz w filmie umieszczonym na ipla.tv. Wskazówki będą również podawane przez Plusowego bota na Gadu-Gadu.

Na zwycięzców w grze czekać będą cenne nagrody - smartfony i telefony dla osób, które w ciągu zabawy zgromadzą największą ilość punktów (nagrodą główną jest smartfon Sony Xperia S), oraz kody na dowolne filmy w ipla.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)