Gift Alarm – gadżet, dzięki któremu prezenty pod choinką zostaną nieotwarte do Wigilii

Gift Alarm – gadżet, dzięki któremu prezenty pod choinką zostaną nieotwarte do Wigilii

Gift Alarm – gadżet, dzięki któremu prezenty pod choinką zostaną nieotwarte do Wigilii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.12.2013 10:43

Jak mieć pewność, że prezenty nie zostaną wykryte przed Wigilią, a niespodzianka popsuta? Teoretycznie wystarczy znaleźć dobrą skrytkę, ale wierzcie mi, w przypadku dzieci schowek idealny nie istnieje. Ktoś dobrze znający temat gorączkowych przedgwiazdkowych dziecięcych poszukiwań wymyślił GiftAlarm – gadżet, który zaalarmuje nas, gdy milusiński za bardzo zbliży się do schowanych prezentów.

Rodzice małych dzieci doskonale wiedzą, że jeśli chodzi o prezenty, to od wyboru odpowiednich podarków dla swych pociech dużo trudniejsze jest uchronienie upominków przed wszędobylskimi maluchami. Jak jednak mieć pewność, że prezenty nie zostaną wykryte przed Wigilią, a niespodzianka popsuta? Teoretycznie wystarczy znaleźć dobrą skrytkę, ale wierzcie mi, w przypadku dzieci schowek idealny nie istnieje.

Ciekawość maluchów może powstrzymać dopiero dodatkowe zabezpieczenie. Ktoś dobrze znający temat gorączkowych przedgwiazdkowych dziecięcych poszukiwań wymyślił GiftAlarm – gadżet, który zaalarmuje nas, gdy milusiński za bardzo zbliży się do schowanych prezentów. Niewielkie urządzenie ma czujnik ruchu. Gdy wykryje intruza w odległości około metra od upominków, powiadomi nas o tym donośnym alarmem i migającym światłem. Dzięki takiemu działaniu powinien także skutecznie zniechęcić ciekawskiego malucha do dalszych poszukiwań.
Cena: 1. dolarów

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)