Games with Gold: "Battlefield V" nadchodzi, więc Microsoft przypomina "Battlefield 1"

Games with Gold: "Battlefield V" nadchodzi, więc Microsoft przypomina "Battlefield 1"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek

31.10.2018 11:12, aktual.: 31.10.2018 11:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Games with Gold na listopad to naprawdę świetna oferta. Jest szansa, żeby przed premierą "Battlefield V" zagrać na Xbox One w "Battlefield 1". I nie tylko, bo gier jest więcej.

Games with Gold to dodatek do abonamentu Xbox Live Gold. I to całkiem przyjemny. Bez Xbox Live Gold na konsolach Microsoftu nie pogramy w sieci. Jednak jego wykupienie nie tylko pozwala brać udział w rozgrywkach multiplayer, bo dzięki Games with Gold co miesiąc otrzymuje się darmowe produkcje na Xboksa One i Xboksa 360. Co znajdziemy w listopadzie?

Games with Gold w listopadzie: nie tylko "Battlefield 1"

"Battlefield 1" w Games with Gold to gwóźdź programu. Rozgrywająca się w czasach I wojny światowej strzelanina to dla wielu idealne wprowadzenie przed "Battlefield V", które z kolei opowie o walkach podczas II wojny światowej. Gra zresztą powinna być już dostępna, ale twórcy zdecydowali się przesunąć termin wydania - najprawdopodobniej nie tylko z powodu wysokiej konkurencji w postaci świetnego "Red Dead Redemption 2", które już zarabia miliony.

"Battlefield 1" w ramach Games with Gold będzie można pobierać od 1 do 30 listopada. Tylko do dziś, to znaczy 31 października, do własnego konta da się przypisać sezonową przepustkę, pozwalającą zgarnąć dostęp do wszystkich dodatków. Warto się pospieszyć, żeby rozgrywka była pełniejsza.

Games with Gold na Xbox 360

Od 16 listopada do końca miesiąca dostępne będzie jeszcze "Race the Sun" na Xboksie One. Microsoft nie zapomina też o właścicielach Xboksa 360. Ci w Games with Gold znajdą "Assassin’s Creed" (od 1 do 15 listopada) i "Dante’s Inferno" (od 16 listopada do końca miesiąca). Warto podkreślić, że w ramach wczesnego dostępu dwie gry z Xboksa 360 działać będą bez problemów na Xboksie One. Jeżeli więc niedawno skończyliście ostatnią część, "Assassin's Creed: Odyssey" - które nawet po premierze potrafi wciągnąć - to warto wrócić do odsłony, od której wszystko się zaczęło.

Games with Gold w listopadzie: jak odpowie PlayStation Plus

Czekamy teraz na odpowiedź Sony. Dwie gry, które powinny pojawić się w PlayStation Plus w listopadzie, już nieoficjalnie znamy. Nie wiadomo jednak, czy Sony je potwierdzi i czy oferta europejska będzie różnić się od amerykańskiej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)