First Austria FA 5115 - urządzenie, które pomoże przygotować wielkanocne jaja

First Austria FA 5115 - urządzenie, które pomoże przygotować wielkanocne jaja
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.03.2013 14:40

Po barszczu z uszkami, pierogach z kapustą i grzybami czy smażonym karpiu, kojarzącymi się z Bożym Narodzeniem, do świąt kulinarnie bogatych z całą pewnością można zaliczyć Wielkanoc, kiedy to na domowych stołach pojawiają się jajka podawane pod różnymi postaciami.

Gotowanie jaj to tylko pozornie prosta sprawa, szczególnie w trakcie gorączkowych przygotowań do świątecznych uroczystości. Największym problemem okazuje się odpowiednie ustawienie czasu przyrządzania jaj. Z reguły, aby uniknąć niepowodzenia, czekamy z zegarkiem w ręku aż gotowanie dobiegnie końca. Tracimy w ten sposób cenny czas, a wiadomo, że każda dodatkowa chwila w kuchni jest na wagę złota.

Elektryczny jajowar First Austria to urządzenie, które pomoże przy gotowaniu jaj. Sprzęt zbudowany jest ze stali szlachetnej i posiada termoizolującą obudowę, chroniącą przed przypadkowym poparzeniem. Grzałkę pokryto specjalną powłoką, która ułatwia czyszczenie. Jajowar posiada możliwość przygotowania na parze siedmiu jajek. Koniec pracy urządzenia ogłasza sygnał dźwiękowy, dzięki czemu nie musimy czuwać nad całym procesem gotowania.

Jajowar FA 5115 - dane techniczne:
- moc: 350W
- wykonanie ze stali szlachetnej
- zabezpieczenie przeciw przegrzaniu
- grzałka pokryta powłoką ułatwiającą czyszczenie
- szpilka do przekłuwania jajek na uchwycie
- pojemność od 1 do 7 jaj
- sygnał dźwiękowy oznajmiający koniec pracy urządzenia
- termoizolująca obudowa

Cena: ok. 48 złotych.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)