Firefox 3.6.4 beta gotowy do testów

Firefox 3.6.4 beta gotowy do testów

Firefox 3.6.4 beta gotowy do testów
21.04.2010 15:21, aktualizacja: 21.04.2010 15:51

Programiści z Mozilla Foundation wydali właśnie wersję beta Firefoksa 3.6.4. W wydaniu tym zintegrowano funkcje opracowane w ramach projektu Lorentz, które pozwalają użytkownikom systemów Windows i Linux na korzystanie z przeglądarki mimo błędnego działania wtyczek Adobe Flash, Apple QuickTime czy Microsoft Silverlight

Programiści z Mozilla Foundation wydali właśnie wersję beta Firefoksa 3.6.4. W wydaniu tym zintegrowano funkcje opracowane w ramach projektu Lorentz, które pozwalają użytkownikom systemów Windows i Linux na korzystanie z przeglądarki mimo błędnego działania wtyczek Adobe Flash, Apple QuickTime czy Microsoft Silverlight.

W praktyce oznacza to dla korzystających z testowego wydania przeglądarki, że jeśli wtyczka spowoduje błąd w jednej z kart, to pozostałe powinny nadal normalnie działać. Dodatkowo można bez ponownego uruchamiania przeglądarki przeładować stronę sprawiającą kłopoty, aby zrestartować jedynie wtyczkę.

Programiści Mozilli zachęcają do pobrania i przetestowania opublikowanej właśnie wersji beta Firefoksa 3.6.4. Jak zawsze zwracają się też z prośbą o zgłaszanie zauważonych usterek. Więcej informacji na temat tego wydania można znaleźć w ogłoszeniu Mozilla Developer News i dokumentacji Release Notes.

wydanie internetowe www.heise-online.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)