Trwa ładowanie...
dvjaqhe

Facebook rozwiązał problem awarii. Wiemy już, co się stało

Trwająca kilka godzin awaria Facebooka, Instagrama, WhatsAppa i Messengera została naprawiona w nocy z 3 na 4 lipca. Wszystkie serwisy wróciły do pełnej funkcjonalności, a przedstawiciele Facebooka tłumaczą, co było powodem awarii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Facebook rozwiązał problem awarii. Wiemy już, co się stało
(flickr.com)
dvjaqhe

Facebook miał 3 lipca od godziny 16:00 problemy z ładowaniem zdjęć, filmów i innych danych w swoich aplikacjach. Kłopot z wyświetlaniem treści pojawił się również na Instagramie, WhatsApp i Messengerze. Przedstawiciele Facebooka od razu wystosowali odpowiedni komunikat, w którym stwierdzili, że firma jest świadoma problemów i "pracuje nad przywróceniem normalności tak szybko, jak to możliwe". Awaria miała powstać w związku z przeprowadzeniem "rutynowej operacji konserwacyjnej".

Zobacz także: Awaria Facebooka pokazała, jak SI pomaga… dobierać reklamy?

Facebook, Instagram, WhatsApp i Messenger znów działają

dvjaqhe

O 1:49 czasu polskiego na oficjalnym profilu firmy na Twitterze pojawił się komunikat, że funkcjonalność wszystkich serwisów została przywrócona. Na Twitterze Instragrama również potwierdzono tę informację.

Problemy z funkcjonowaniem serwisu zaczęły się w okolicach godziny 16:00 i były monitorowane przez serwis downdetector.pl. Błędy jednak nie dotyczyły wszystkich zdjęć, ale wciąż duża ich część nie wczytywała się. Pełen zakres awarii monitorowała również nasza redakcja. Problem pojawiał się zarówno w serwisach w przeglądarce internetowej, jak i na aplikacjach mobilnych.

dvjaqhe

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dvjaqhe

dvjaqhe
dvjaqhe