ycipk-4ieoha

Facebook rozwiązał problem awarii. Wiemy już, co się stało

Trwająca kilka godzin awaria Facebooka, Instagrama, WhatsAppa i Messengera została naprawiona w nocy z 3 na 4 lipca. Wszystkie serwisy wróciły do pełnej funkcjonalności, a przedstawiciele Facebooka tłumaczą, co było powodem awarii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Facebook rozwiązał problem awarii. Wiemy już, co się stało
(flickr.com)
ycipk-4ieoha

Facebook miał 3 lipca od godziny 16:00 problemy z ładowaniem zdjęć, filmów i innych danych w swoich aplikacjach. Kłopot z wyświetlaniem treści pojawił się również na Instagramie, WhatsApp i Messengerze. Przedstawiciele Facebooka od razu wystosowali odpowiedni komunikat, w którym stwierdzili, że firma jest świadoma problemów i "pracuje nad przywróceniem normalności tak szybko, jak to możliwe". Awaria miała powstać w związku z przeprowadzeniem "rutynowej operacji konserwacyjnej".

Zobacz także: Awaria Facebooka pokazała, jak SI pomaga… dobierać reklamy?

Facebook, Instagram, WhatsApp i Messenger znów działają

ycipk-4ieoha

O 1:49 czasu polskiego na oficjalnym profilu firmy na Twitterze pojawił się komunikat, że funkcjonalność wszystkich serwisów została przywrócona. Na Twitterze Instragrama również potwierdzono tę informację.

Problemy z funkcjonowaniem serwisu zaczęły się w okolicach godziny 16:00 i były monitorowane przez serwis downdetector.pl. Błędy jednak nie dotyczyły wszystkich zdjęć, ale wciąż duża ich część nie wczytywała się. Pełen zakres awarii monitorowała również nasza redakcja. Problem pojawiał się zarówno w serwisach w przeglądarce internetowej, jak i na aplikacjach mobilnych.

ycipk-4ieoha
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ieoha

ycipk-4ieoha
ycipk-4ieoha