Facebook "nieczynny". Nie daj się nabrać na żart w internecie

Facebook "nieczynny". Nie daj się nabrać na żart w internecie

Facebook "nieczynny". Nie daj się nabrać na żart w internecie
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
11.02.2019 14:55, aktualizacja: 13.02.2019 09:58

Na Facebooku już zaczynają krążyć informacyjne grafiki, ostrzegające przed czasowym wyłączeniem serwisu. Zanim zmartwisz się, że zdjęcia znajomych będą niedostępne - spójrz dobrze w kalendarz.

Luty to czas nie tylko walentynek, a co za tym idzie "śmiesznych" memów i żartów związanych ze świętem zakochanych. Niektórzy mogą zapomnieć, że to miesiąc nieco krótszy od "standardowych", przez co szybko wpadną w pułapkę żartownisiów. Ci już grasują i straszą przed wyłączeniem Facebooka.

Grafika informuje, że Facebook będzie niedostępny 29, 30 i 31 lutego. Awaria? Wprowadzenie dużych zmian? Spokojnie, żadnej przerwy nie będzie. Wystarczy rzut oka na kalendarz, by zrozumieć, o co chodzi. Tak, tegoroczny luty ma 28 dni.

Jedni przestraszyli się, że serwis nie będzie działał, inni odpowiedzili na żart - żartem. "Potrzebują kilku dni na zapoznanie się ze wszystkimi oświadczeniami polskich użytkowników o braku zgody na przetwarzanie danych" - wyjaśnił potrzebę przerwy technicznej jeden z użytkowników Facebooka, nawiązując do niedawnego łańcuszka. Ciekawe, czy i tym razem poważne instytucje zareagują, wyjaśniając sytuację Polakom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)