EZAir - bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku

EZAir - bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku

EZAir - bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku
Źródło zdjęć: © EZAir
27.01.2011 11:20, aktualizacja: 27.01.2011 11:33

Dzięki bezprzewodowym zestawom EZAir można wyświetlać ulubione filmy z notebooka bezpośrednio na ekranie telewizora, a muzykę odsłuchać w systemie Surround 5.1. Bezprzewodowe połączenie zapewnia adapter USB podłączany do wolnego portu komputera i stacji odbiorczej, w jednej z kilku wersji

EZView służy do przesyłu obrazu i dźwięku z notebooka lub komputera PC do telewizora, monitora, projektora lub multimedialnej tablicy edukacyjnej. Stacja odbiorcza w tym zestawie wyposażona jest w złącze HDMI, zapewniające wyświetlenie obrazu z maksymalną jakością 720p, a także analogowe D-SUB, które sprawdzi się przy starszych projektorach, monitorach i tablicach interaktywnych (rozdzielczość do 1400x1050 punktów). Dźwięk dostępny jest przez port HDMI lub złącze mini-jack. Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 419 zł.

Obraz
© EZView (fot. EZAir)

EZVibe pozwala na przesyłanie dźwięku 6-kanałowego z notebooka lub PC na dowolny system audio (np. kino domowe, głośniki, amplituner, wieża Hi-Fi). Bezprzewodowe połączenie pozwala korzystać z notebooka w dowolnym miejscu oddalonym maksymalnie o 10 metrów od zestawu audio. Dostępne złącza dźwiękowe to wyjście optyczne, chinch oraz analogowe złącze mini-jack. Sugerowana cena detaliczna brutto tego zestawu to 299 zł.

EZDock to stacja dokująca służąca do bezprzewodowego łączenia notebooka lub PC z monitorem, myszą, klawiaturą a także głośnikami. Dzięki niemu można bez problemu pracować na maszynie oddalonej od biurka nawet o 10 metrów. Zestaw oferuje 2 porty USB, cyfrowe złącze monitorowe DVI, oraz stereofoniczne analogowe złącze dźwiękowe mini-jack. Sugerowana cena detaliczna brutto to 449 zł.

EZViev+ to najbardziej rozbudowana wersja, która pozwala na przesyłanie obrazu Full HD i dźwięku w jakości Surround 5.1 z notebooka lub PC do telewizora, monitora, projektora lub multimedialnej tablicy edukacyjnej oraz na dowolny system audio (np. kino domowe, głośniki, amplituner, czy wieżę Hi-Fi). Dostępna jest pełna paleta złączy, a mianowicie HDMI zapewniające rozdzielczość Full HD (do 1920x1080 punktów) na wyjściu, a także dźwiękowe złącze optyczne pozwalające uzyskać dźwięk przestrzenny 5.1. W tym przypadku sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 599 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)