Trwa ładowanie...
holderName

Elon Musk: Tesla pobija kolejny rekord, ale miliarder może mieć więcej powodów do radości

Tesla kontynuuje silny wzrost na giełdzie, a ceny akcji osiągają zawrotną kwotę. Wokół wartości spółki krąży sporo kontrowersji, głównie ze względu na komentarze Elona Muska, jednak być może niedługo miliarder będzie zajęty zupełnie innymi sprawami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tesla świętuje świetne wyniki, ale Elon Musk może mieć własne powody do radości
Tesla świętuje świetne wyniki, ale Elon Musk może mieć własne powody do radości (Youtube.com)
holderName

Akcje Tesli idą w górę i osiągają niemal rekordowy poziom 500 dolarów za akcję, notując ciągły wzrost od grudnia. Elon Musk nieustannie zdaje się podsycać zainteresowanie akcjonariuszy kontrowersyjnymi komentarzami.

Jednak wydaje się, że ta technika jest skuteczna, ponieważ od początku roku wartość akcji skoczyła o 17 proc. Zagraniczni analitycy twierdzą, że może to być również efektem konfliktu zbrojnego pomiędzy Iranem a USA.

   WP.PL
(WP.PL)

Czy ceny ropy wzrosną ze względu na sytuację polityczną w Iranie? Specjaliści są zdania, że raczej nie powinniśmy spodziewać się, że ceny paliwa np. w Polsce pójdą znacząco w górę, jednak zdaje się, że akcjonariusze Tesli są innego zdania.

holderName

Pomimo ostatnich opóźnień w produkcji, niedoborów części, przekroczenia kosztów i wielu innych trudności, akcjonariusze zdają się pokładać duże nadzieje w Tesli.

Zobacz też: Samochód nowej generacji czy gadżet? Tesla Model X

Elon Musk i Grimes spodziwają się dziecka?

Sytuacja finansowa w firmie Elon Muska wygląda bardzo dobrze, ale miliarder już niedługo może mieć więcej powodów do radości, a Tesla czy SpaceX mogą zejść na dalszy plan.

holderName

Jak sugeruje ostatni post na Instagramie, Elon Musk i Grimes mogą oczekiwać dziecka. Jak na razie brakuje potwierdzenia tej informacji, ale światowe media podchwyciły temat i zastanawiają się, czy Grimes, z którą Musk jest związany od roku, rzeczywiście jest w ciąży. Niektórzy sugerują jednak, że może to być tylko akcja promująca jej nadchodzącą płytę. A co wy sądzicie?

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów