Elon Musk szuka pracowników w Polsce. Zatrudni ich Tesla

Elon Musk szuka pracowników w Polsce. Zatrudni ich Tesla

Elon Musk szuka pracowników w Polsce. Zatrudni ich Tesla
Źródło zdjęć: © Pixabay
Karolina Modzelewska
18.10.2020 11:58

Tesla poszukuje czterech pracowników na wolne stanowiska, wśród których znajdują się m.in. wakaty mechanika czy menadżera klienta. Być może miliarder planuje zachęcić Polaków do inwestowania w elektryczne samochody i zwiększyć sprzedaż Tesli w Polsce.

Elon Musk i należąca do niego spółka Tesla Polska poszukują pracowników na cztery stanowiska – menadżer klienta, serwisant, mechanik oraz doradca ds. części. Wszystkie oferty dotyczą pracy w Warszawie, a ich szczegółowy opis dostępny jest na oficjalnej stronie Tesli.

Elon Musk szuka pracowników

Na oficjalnej stronie firmy można znaleźć informacje: "Misją firmy Tesla jest przyspieszenie procesu przechodzenia świata na używanie zrównoważonej energii. Zatrudniamy najlepszych i najzdolniejszych ludzi na świecie, aby przyczynić się do urzeczywistnienia tej wizji przyszłości". Plan zwiększenia zatrudnienia w Polsce może więc oznaczać, że Elon Musk będzie inwestował w coraz więcej ekologicznych rozwiązań w naszym kraju.

Oprócz standardowych form zatrudnienia Tesla oferuje również programy stażowe dla studentów, którzy są zainteresowani przyśpieszeniem globalnego przejścia na zrównoważone źródła energii. W Europie staże trwają od 5 do 6 miesięcy, a rekrutacje na nie odbywa się dwa razy do roku. Staże w Tesli rozpoczynają się na początku każdego września/października oraz stycznia/lutego. Można na nie aplikować za pośrednictwem aplikacji on-line.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)