Elon Musk: Rozważa, czy Minecraft, Mario Kart i Pokémon Go sprawdziłyby się w Tesli

Elon Musk: Rozważa, czy Minecraft, Mario Kart i Pokémon Go sprawdziłyby się w Tesli
Źródło zdjęć: © Anadolu Agency via Getty Images
Karolina Modzelewska

03.05.2020 18:34, aktual.: 03.05.2020 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elon Musk po raz kolejny bryluje na Twitterze. Tym razem swoją uwagę poświęcił przyjemniejszym kwestiom niż cena akcji Tesli. Miliarder docenił twórczość Louisa Armstronga, a następnie zaczął analizować gry, w które można byłoby grać podczas bezpiecznej jazdy Teslą.

Ostatni wpis Elona Muska na Twitterze był bardzo drogi. Po tym, jak szef Tesli i SpaceX napisał, że akcje jednej z jego spółek są za wysoko wyceniane na giełdzie, doszło do drastycznego spadku ich wartości. Przez swoje słowa miliarder stracił blisko 14 mld dolarów.

Elon Musk na Twitterze

Po wpisie, który miał dość poważne konsekwencje dla miliardera, Elon Musk postanowił skupić swoją uwagę na przyjemniejszych sprawach. W niedzielę (03.05.2020 r.) opublikował post, w którym wspomniał o "jednej z najlepszych piosenek wszechczasów". Wstawił też do niej bezpośredni link, dzięki czemu dowiadujemy się co nieco o guście muzycznym Muska. Wspomniana piosenka to "What a Wonderful World" Luisa Armstronga.

Minecraft w Tesli

Elon Musk opublikował również wpis, w którym wyraził uznanie dla nóg w popularnej grze Minecraft. W odpowiedzi na jeden z komentarzy do jego posta rozmarzył się i zaczął snuć wizję grania w grę w trybie multiplayer podczas "bezpiecznej jazdy" Teslą. Wspomniał nawet o możliwościach stworzenia gry na miarę Pokémon Go Pac-mana czy Mario Kart.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)