Elon Musk nuci "Grosza daj Wiedźminowi". Szef SpaceX fanem utworu z serialu Netfliksa

Elon Musk nuci "Grosza daj Wiedźminowi". Szef SpaceX fanem utworu z serialu Netfliksa

Elon Musk nuci "Grosza daj Wiedźminowi". Szef SpaceX fanem utworu z serialu Netfliksa
Źródło zdjęć: © Youtube.com
20.01.2020 11:04, aktualizacja: 20.01.2020 13:48

Piosenka "Grosza daj Wiedźminowi" stała się niekwestionowanym hitem sieci. Grono zwolenników popularnego utworu zasilił Elon Musk. Szef SpaceX kolejny raz wspomniał o "Toss A Coin to Your Witcher" na swoim Twitterze, publikując wymowny mem.

Elon Musk, szef firm takich jak SpaceX i Tesla, oprócz prowadzenia aktywnego życia przedsiębiorcy, znany jest również ze swojego zamiłowania do udzielania się w mediach społecznościowych. Charyzmatyczny miliarder często dzieli się z internautami swoimi planami oraz przemyśleniami za pośrednictwem konta na Twitterze. W zeszłym tygodniu zdradził, że jest fanem popularnego utworu "Toss A Coin to Your Witcher" pochodzącego z serialu "Wiedźmin", teraz potwierdził to, udostępniając wymowny mem.

Utwór "Grosza daj Wiedźminowi" stał się prawdziwym fenomenem. W anglojęzycznej wersji wykonał go Joey Batey, czyli serialowy Jaskier. Nagrania z oryginałem z każdym dniem zyskują popularność i mają już obecnie kilkanaście milionów wyświetleń na Youtube. Piosenka doczekała się wielu wersji językowych i licznych coverów. Jedną z osób, która nie potrafi przestać jej nucić jest także Elon Musk. Przedsiębiorca posługując się przerobionym popularnym memem, zasugerował, że nie umie zasnąć, myśląc o serialu i kultowym już przeboju.

Poniżej przypominamy jedną z najbardziej widowiskowych wersji piosenki. Interpretacja utworu wykonana przez rosyjski chór ma już ponad 1,6 miliona wyświetleń na Youtube.

Elon Musk to z pewnością człowiek wielu talentów. Niedawno dał się poznać swoim fanom od strony tanecznej. Być może, popularny miliarder nie ograniczy się jedynie do nucenia piosenki i już wkrótce przedstawi szerszej publiczności swoje umiejętności wokalne, publikując autorską wersję przeboju.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)