EasyJet: agresywni pasażerowie na pokładzie. Musiano przekierować lot

EasyJet: agresywni pasażerowie na pokładzie. Musiano przekierować lot

EasyJet: agresywni pasażerowie na pokładzie. Musiano przekierować lot
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons CC BY | ブラウザーで閲覧
Karolina Modzelewska
07.08.2019 18:05, aktualizacja: 07.08.2019 20:54

Samolot linii EasyJet lądował z powodu zachowania dwóch agresywnych pasażerów. Maszyna leciała z Londynu na Gibraltar, jednak z powodu zakłóceń w trakcie lotu przekierowano ją na lotnisko we francuskim Bordeaux. Awanturującą się parę przekazano policji.

Rzecznik prasowy EasyJet w rozmowie z dziennikarzami powiedział: – Możemy oficjalnie potwierdzić, że lot EZY8905 z Londynu Gatwick na Gibraltar wymagał natychmiastowego przekierowania na lotnisko Bordeaux, gdzie sprawcy zamieszania zostali przekazani odpowiednim służbom. Podjęte działania były konieczne, ponieważ sytuacja na pokładzie zagrażała bezpieczeństwu załogi i pasażerów -.

Załoga samolotu działala profesjonalnie i sprawnie

Zdaniem pasażerki - Emmy-Claire Wilson, załoga samolotu zachowała się profesjonalnie i sprawnie. EasyJet podkreśla, że bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podróżujących jest jednym z najważniejszych priorytetów dla linii lotniczych.

EasyJet w rozmowie z The Independent podkreślił również, że: - Personel pokładowy jest przeszkolony do oceny wszystkich sytuacji oraz do szybkiego i odpowiedniego reagowania, aby zapewnić, że bezpieczeństwo lotu i innych pasażerów nie zostanie w żadnym momencie zagrożone -.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)