Trwa ładowanie...

Dania: rozbił się samolot. Na jego pokładzie leciała ekipa piosenkarki Pink

Samolot, którym podróżowali członkowie ekipy piosenkarki Pink, rozbił się we wtorek podczas lądowania. Po uderzeniu w ziemię maszyna zapaliła się. Nikt z podróżujących nie ucierpiał

Share
Dania: rozbił się samolot. Na jego pokładzie leciała ekipa piosenkarki Pink
Źródło: Getty Images, Fot: Getty Images
d3fuq7m

Do katastrofy doszło na lotnisku Aarhus w duńskiej miejscowości Tirstrup. Na pokładzie prywatnego samolotu typu Cessna 560XL znajdowała się część osób współpracujących ze znaną piosenkarką.

Samolotem leciał menadżer Pink

Samolot leciał z Oslo, gdzie w poniedziałkowy wieczór Pink zagrała jeden z koncertów w ramach światowej trasy Beautiful Trauma. Kristin Svendsen, promotor gwiazdy w Norwegii powiedział, że piosenkarki nie było na pokładzie. Maszyną podróżował menadżer oraz kilku członków z ekipy Pink.

Reuters
Źródło: Reuters, Fot: Ritzau Scanpix/Associated Press/East News

Według duńskiej policji na pokładzie samolotu znajdowało się 10 osób. Nikt nie ucierpiał w trakcie zdarzenia. Pomimo pożaru, który wybuchł w trakcie lądowania, wszyscy pasażerowie opuścili pokład o własnych siłach.

Zdarzenie nie wpłynęło na plany koncertowe Pink. Kolejny występ w ramach trasy Beautiful Trauma odbędzie się zgodnie z planem w środę.

d3fuq7m

Podziel się opinią

Share
d3fuq7m
d3fuq7m
Więcej tematów