Duże zmiany w nju mobile na kartę

Duże zmiany w nju mobile na kartę

Duże zmiany w nju mobile na kartę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.10.2015 13:09, aktualizacja: 16.10.2015 13:38

W nju na kartę dostępna jest nowa usługa, w ramach której nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 2 GB transferu kosztują 29 zł.

Od teraz w ramach usługi _ Wszystko komórkowe w nju na kartę _ występują tylko dwa progi cenowe usług. Do jednego worka trafiły połączenia głosowe na komórki, SMS-y, MMS-y i 2 GB transferu. Wydamy na nie nie więcej niż 29 zł w ramach jednego, 30-dniowego cyklu rozliczeniowego.

Drugim z progów są połączenia na krajowe numery stacjonarne. W ich przypadku połączenia są taryfikowane do maksymalnie 10 zł, później nie ma już limitu.

Pakiet internetowy nie jest chroniony tzw. lejkiem. Po wykorzystaniu 2 GB transferu rusza standardowa taryfikacja. Dodatkowy, jednorazowy pakiet internetowy przy aktywnej promocji da się włączyć tylko wtedy, gdy dotarliśmy w danym cyklu rozliczeniowym do progu 29 zł lub dopiero po wykorzystaniu całego pakietu 2 GB (sieć potwierdza ten fakt SMS-em).

Stan wykorzystanych progów kwotowych sprawdzić można kodem _ 12763*1# _, a aktywować promocję kodem _ *127*63# _. Uwaga, jeśli abonent korzysta z pakietu internetowego w wersji cyklicznej, nie będzie mógł aktywować usługi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)