Disney+ w przedsprzedaży. Darmowy trial dostępny na razie tylko dla wybranych

Disney+ w przedsprzedaży. Darmowy trial dostępny na razie tylko dla wybranych

Disney+ w przedsprzedaży. Darmowy trial dostępny na razie tylko dla wybranych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.09.2019 08:01

Disney+ to nowa, startująca w listopadzie usługa VoD, ale w Stanach Zjednoczonych już rozpoczęła się przedsprzedaż pakietów. Dla osób, które zdecydują się na przedsprzedaż, dostępny będzie również darmowy trial.

Jak na razie Disney+ w przedsprzedaży można zamawiać jedynie w USA i to właśnie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą skorzystać z 7-dniowego, bezpłatnego triala.

Na razie obecność Disney+ w Polsce nie została potwierdzona oficjalnie, jednak na stronie platformy znajdziemy polski interfejs i warunki korzystania z usługi. Z dużym prawdopodobieństwem możemy więc podejrzewać, że Disney+ pojawi się w Polsce, a wraz z nim również darmowy okres pozwalający na testowanie usługi

Cena Disney+ to 6,99 dolarów miesięcznie lub w wariancie rocznym - 69,99 dolarów. Na Disney+ poza znajdziemy takie marki, jak:

  • Star Wars
  • Marvel
  • National Geographic
  • Pixar
  • i oczywiście Disney.

Nie zabraknie zarówno kultowych produkcji (np. "Król Lew", "101 dalmatyńczyków", "Pocahontas", saga "Gwiezdnych Wojen", wszystkie filmy z serii "Avengers", "Strażnicy Galaktyki", "Iniemamocni" czy "Epoka Lodowcowa"), jak i filmów i seriali tworzonych na wyłączność dla Disney+. Jedną z najgłośniejszych premier będzie np. "Mandalorian" z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zwiastun serialu możecie zobaczyć poniżej:

Podobnie, jak w przypadku innych usług tego typu, jak Netflix czy HBO Go, subskrypcja będzie odnawiała się automatycznie. W dowolnym momencie można będzie jednak zrezygnować z usługi, bez żadnych konsekwencji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)