Diablo IV: nowy gameplay prezentujący walkę z bossem podgrzewa atmosferę

Diablo IV: nowy gameplay prezentujący walkę z bossem podgrzewa atmosferę
Źródło zdjęć: © Youtube.com

14.11.2019 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sieci pojawił się nowy gameplay z "Diablo IV". Tym razem możemy zobaczyć walkę z tzw. world bossem, w której wzięło udział kilku graczy. Prezentuje się świetnie i wzmaga apetyt na nadchodzącą premierę.

W ostatnich tygodniu pojawiło się dużo informacji na temat "Diablo IV", a wśród nich kilka bardzo wiarygodnych przecieków. Tym razem Game Informer opublikował ponad 4 minutowy fragment rozgrywki z BlizzConu 2019. Możemy na niej zobaczyć walkę z ogromnym bossem, w której bierze udział dziennikarz magazynu i deweloperzy.

Opublikowany zwiastun skupia się przede wszystkim na walce z demonem imieniem Ashava, który będzie jednym z kilku tzw. world bossów. To nowa mechanika, która pojawi się w nadchodzącej grze, która przypomina walki, znane z gier MMO. Na otwartych mapach będziemy mogli spotykać potężnych przeciwników, w których pokonaniu będą pomagać nam inni gracze.

Pokonany przeciwnik będzie pojawiał się ponownie po kilkunastu minutach. Na potrzeby prezentacji na konferencji BlizzCon 2019, walka została uproszczona. Deweloperzy przyznali, że w finalnej wersji gry śmierć podczas takiej walki będzie miała dla postaci gracza poważne konsekwencje.

Blizzard pokazał, że chce w "Diablo IV" powrócić do korzeni, czym na nadzieję przyciągnąć zarówno nowych graczy, jak i największych fanów "Diablo II". Czy to się uda? Już teraz gra zapowiada się bardzo dobrze, więc mamy nadzieję, że finalny produkt nie zawiedzie miłośników serii i powrócimy do mrocznego świata Sanktuarium, jaki pamiętamy sprzed lat.

Przypominamy również, że Blizzard nie zapowiedział oficjalnie daty premiery, ale gra ma ukazać się na PC oraz konsole PS4 i Xbox One.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także