Trwa ładowanie...
d304d0g

Dawny hit polskiego internetu. 16-latek chciał go powtórzyć. Chłopak nie żyje

"Paweł Jumper" to jeden z pierwszych hitów polskiego internetu. Cytaty popularne są do dziś. Niestety zainteresowanie filmem ma swoje przykre konsekwencje. 16-latek chciał powtórzyć wyczyn z nagrania, co skończyło się tragedią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Paweł Jumper" - film sprzed prawie 10 lat dalej cieszy się popularnością
"Paweł Jumper" - film sprzed prawie 10 lat dalej cieszy się popularnością (YouTube)
d304d0g

"Paweł Jumper" to historia nastolatka, który zamierza zeskoczyć na rowerze z wysokiej platformy. Zjazd kończy się groźnie wyglądającym upadkiem, a do języka internautów na stałe weszły kwestie wypowiadane przez bohaterów filmu. "To już się kameruje" są dla wielu kultowe.

Film zamieszczony pod koniec sierpnia 2010 to klasyk polskiego internetu - obok takich nagrań jak "Jestem hardkorem" czy "Ale urwał". Nie brakowało osób, które jeździły w miejsce upadku. Niektórzy próbowali też namierzyć "Pawła Jumpera". Niestety, nagranie miało też swoich naśladowców. Wydawać by się mogło, że upadek "Pawła Jumpera" to przestroga i ostrzeżenie. Tymczasem niektórzy potraktowali je jako wyzwanie.

d304d0g

Czytaj też: Gracjan Roztocki i filmy nagrywane lokówką. Tak wyglądał YouTube 10 lat temu

Jak informuje serwis wspolnotaparczewska.pl, 16-latek zmarł po upadku z roweru. Nastolatek podobnie jak "Paweł Jumper" chciał zeskoczyć na rowerze z platformy. W wyniku wypadku uderzył głową o betonową nawierzchnię.

Z relacji mieszkańców wynika, że teren, na którym doszło do wypadku, jest częstym miejscem spotkań młodzieży. To budynki po dawnym POM-ie (Państwowy Ośrodek Maszynowy), obecnie własność gminy.

d304d0g

Zobacz też: YouTube Premium i YouTube Music Premium w Polsce

d304d0g

Podziel się opinią

Share
d304d0g
d304d0g
Więcej tematów