"Cyberpunk 2077" - tak wygląda edycja kolekcjonerska gry?

"Cyberpunk 2077" - tak wygląda edycja kolekcjonerska gry?
Źródło zdjęć: © Twitter
Barnaba Siegel

09.06.2019 21:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny, wielki pokaz "Cyberpunk 2077" zbliża się wielkimi krokami, więc co chwila tu i ówdzie skapują przecieki. Mniejsze i większe. Ten jest z gatunku średnich - wizualizacja edycji kolekcjonerskiej gry. Centralnym cackiem jest oczywiście figurka.

Twitterowy przeciek miał wziąć się - jak zawsze - wprost z sieciowego sklepu. Co ma zawierać kolekcjonerska edycja "Cyberpunk 2077"? Sporo, ale większości gadżetów można się tylko domyślać. Centralnym punktem jest oczywiście olbrzymia figurka bohatera, który... zeskakuje po kraksie z motoru i strzela? Tak ja to widzę. I w ogóle nie czuję, jak to się miało łączyć z samą grę. Słynna figurka z prasowych pokazów była o wiele, wiele lepsza.

Co dalej? Coś, co wygląda na mapę, garść przypinek bądź naklejek, artbook i cyfrowa zawartość. Tak przynajmniej można wnioskować. Jak pozostaję jednak sceptyczny, choć Gamespot uważa, że "wygląda legitnie". Cóż - jeśli znacie takie miejsce w sieci, jak Fakes Forge, to dobrze wiecie, że pięknie i gustownie można sfabrykować dostłownie wszystko.

Kiedy dowiemy się więcej? Na pewno w niedzielę po 22.00 na konferencji Microsoftu z E3 2019. Albo kilka dni po, na przykład w czasie specjalnego AMA z CD Projektem we środę 12 czerwca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)