Cyberpunk 2077 powstanie przy współpracy z QLOC. Gra będzie "na najwyższym poziomie"

Cyberpunk 2077 powstanie przy współpracy z QLOC. Gra będzie "na najwyższym poziomie"

Cyberpunk 2077 powstanie przy współpracy z QLOC. Gra będzie "na najwyższym poziomie"
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red / QLOC
Oskar Ziomek
24.01.2020 17:35, aktualizacja: 25.01.2020 18:10

Cyberpunk 2077 powstaje przy współpracy CD Projekt Red ze studiem QLOC. Potwierdzenie plotek pojawiło się dzisiaj w krótkiej informacji, z której dowiadujemy się, że dzięki temu gra ma zagwarantować jak najlepsze doświadczenia graczom.

Gra Cyberpunk 2077 wciąż nie pojawiła się na rynku, a od dawna budzi narastające emocje. Niedawno dowiedzieliśmy się o przesunięciu premiery gry na drugą połowię 2020 roku, ale informacja ta nie zraziła wyczekujących fanów. Jednym z problemów Cyberpunka na obecnym etapie ma być kiepskie działanie na konsoli Xbox One.

Opublikowana dzisiaj informacja studia QLOC stanowi potwierdzenie, że faktycznie ten obszar jest do poprawy. Zespół z QLOC, który zajmuje się portowaniem gier, będzie wykorzystywać swoje bogate zaplecze i doświadczenie, aby upewnić się, że Cyberpunk 2077 będzie wspaniałym doświadczeniem.

To spodziewany ruch, o którym spekulowano już wcześniej. Sugerowano wówczas, że zespół z QLOC pomoże twórcom z CD Projekt Red między innymi podczas testów gry i tworzenia assteów. Konieczność skorzystania z pomocy kolejnych osób stanowi potwierdzenie, że zespół CD Projekt Red ma pełne ręce roboty, a o kolejnym przesuwaniu terminu Cyberpunka 2077 zapewne nie może być już mowy.

Przypomnijmy, że według obecnych informacji Cyberpunk 2077 pojawi się na rynku we wrześniu 2020 roku. Wcześniej zakładano, że premiera będzie się mogła odbyć już 16 kwietnia. Niestety z czasem okazało się, że grę trzeba dodatkowo dopracować. Większość zainteresowanych przyjęła tę informację z pełnym zrozumieniem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)