Creative ZiiSound T6 - bezprzewodowy zestaw głośnikowy

Creative ZiiSound T6 - bezprzewodowy zestaw głośnikowy

Creative ZiiSound T6 - bezprzewodowy zestaw głośnikowy
Źródło zdjęć: © Creative
17.11.2010 10:43

Firma Creative przedstawiła zestaw głośnikowy Creative ZiiSoundTM T6. Najnowszy model jako jedyny zestaw głośnikowy surround będzie kluczowym produktem rodziny głośników Pure Wireless Speakers

Zestaw głośnikowy ZiiSound T6. podobnie jak inne głośniki z serii Pure Wireless Speakers, współpracuje ze wszystkimi urządzeniami zgodnymi ze standardem stereo Bluetooth, takimi jak notebooki, netbooki, iPhone, iPad, komputery PC, Mac i tablety. Zestaw jest szybki i łatwy w podłączaniu oraz zapewnia wysoką jakość przesyłanego dźwięku.

Obraz
© (fot. Creative)

ZiiSound T6 został zaprojektowany na bazie technologii bezprzewodowej Creative. Zoptymalizowana konstrukcja zapewnia najwyższą jakość dźwięku w oparciu o kodek audio apt-X przy zastosowaniu technologii Bluetooth. Każdy zestaw głośnikowy ZiiSound wyposażony jest w następujące funkcje, które gwarantują najwyższą jakość dźwięku:
- Podwójne satelitarne głośniki wysokotonowe na obrotowych podstawach do zastosowań stereo lub surround.
- Dźwięk 5.1 przez USB (wymagany dekoder programowy).
- Wydajny kodek audio apt-X o niskiej latencji.
- Głośniki satelitarne klasy audiofilskiej.
- Trójdrożny subwoofer Creative SLAM z głębokim, mocnym basem.

Głośniki ZiiSound T6 nie tylko zapewniają wysoką jakość przesyłanego bezprzewodowo dźwięku przestrzennego, ale umożliwiają również odtwarzanie dźwięku w formacie Surround 5.1 za pośrednictwem przewodowego połączenia USB:

Bezprzewodowy dźwięk surround
Zestaw głośnikowy z kodekiem apt-X o niskiej latencji składa się z subwoofera i pary podwójnych regulowanych głośników satelitarnych na podstawie obrotowej, co daje użytkownikom możliwość odsłuchu dźwięku stereofonicznego lub kinowego dźwięku przestrzennego przesyłanego strumieniowo z bezprzewodowych urządzeń apt-X netbooków, notebooków i tabletów takich jak ZiiO Pure Wireless Entertainment Tablet. Dodatkowo przekształca wszystkie urządzenia zgodne z technologią Bluetooth stereo w piloty zdalnego sterowania.

Dźwięk surround 5.1 przez USB
ZiiSound T6 daje również użytkownikom możliwość odtwarzania dźwięku w formacie surround 5.1 za pośrednictwem przewodowego połączenia USB. Trójelementowy zestaw głośnikowy jest w stanie przenieść pełne pasmo dźwięku z cyfrowych ścieżek w formacie 5.1. Dzięki wystarczającemu do wypełnienia niewielkiego salonu poziomowi ciśnienia akustycznego ZiiSound T6 pozwala wyjść poza zastosowania komputerowe i jest idealnym zestawem głośnikowym do nowoczesnych multimedialnych centrów rozrywki coraz popularniejszych bezprzewodowych urządzeń przenośnych.

Kluczowe funkcje głośników ZiiSound T6

- Przesyłanie strumieniowe muzyki z dowolnego, zgodnego z technologią Bluetooth tabletu, komputera, telefonu, netbooka, notebooka, multimedialnego centrum rozrywki i prawie każdego urządzenia obsługującego standard Bluetooth A2DP.
- Wbudowany kodek apt-X o wysokiej wydajności o niskiej latencji zapewniający najwyższą jakość dźwięku podczas transmisji Bluetooth.
- Odtwarzanie cyfrowych ścieżek dźwiękowych filmów lub gier w formacie 5.1 za pośrednictwem przewodowego połączenia USB z komputerem, netbookiem lub notebookiem. Obrotowe satelity zapewniają odtwarzanie dźwięku przestrzennego.
- Trójdrożny subwoofer Creative SLAM dający głębokie, mocne basy.
- Pilot na podczerwień dla wygody obsługi.
- Głośniki klasy audiofilskiej zapewniające idealną jakość muzyki i dźwięku w filmach.

Ceny i dostępność
Bezprzewodowy zestaw głośnikowy T6 będzie dostępny w sprzedaży na terenie Polski w grudniu 2010 roku, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1499 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)