Cofanie wiadomości z Messengera. Facebook wprowadza nowość najpierw w Polsce

Cofanie wiadomości z Messengera. Facebook wprowadza nowość najpierw w Polsce

Cofanie wiadomości z Messengera. Facebook wprowadza nowość najpierw w Polsce
Źródło zdjęć: © Archiwum prywatne | flickr.com / Karlis Dambrans / CC BY 2.0
Adam Bednarek
15.11.2018 08:52, aktualizacja: 15.11.2018 10:15

Polska jest w gronie krajów, w których najwcześniej pojawi się opcja kasowania wysłanych wiadomości w aplikacji Messenger. U niektórych opcja Unsend już powinna być dostępna, bo Facebook zaczyna ją właśnie wprowadzać.

O możliwości kasowania wysłanych wiadomości w Messengerze słyszeliśmy już od dłuższego czasu. Teraz Facebook oficjalnie wdraża nowość. I najpierw robi to m.in. na terenie Polski. Oprócz tego opcja Unsend pojawia się też w Boliwii, Kolumbii czy na Litwie.

Facebook Unsend: jak usunąć wiadomość w apce Messenger?

Jak działa Unsend? Teraz mamy dziesięć minut na skasowanie wysłanej wiadomości. Zniknie ona także ze skrzynki odbiorczej adresata. Facebook zaznacza jednak, że przez jakiś czas usunięty tekst dostępny będzie na serwerach firmy i będzie mógł podlegać zgłoszeniom. Wysłanie groźby lub wyzwisk nie ujdzie na sucho.

Unsend może pojawić się już w aplikacjach na iOS i Androidzie. U mnie jeszcze opcji nie ma, ale to akurat nic nadzwyczajnego - Facebook powoli wprowadza nowości, a nie udostępnia je wszystkim natychmiast. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Obraz
© Materiały prasowe

Messenger: nowy wygląd

Facebook Messenger zmienia się nie tylko pod względem nowych funkcji, ale też wyglądu. Choć ostatnie kosmetyczne modyfikacje nie spodobały się użytkownikom. Być może dlatego z niektórych telefonów aktualizacja po prostu znika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)