Canon Pixma MX459 - druk z chmury, telefonu i laptopa

Canon Pixma MX459 - druk z chmury, telefonu i laptopa

Canon Pixma MX459 - druk z chmury, telefonu i laptopa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.02.2015 12:33, aktualizacja: 04.02.2015 14:24

Canon wprowadza na rynek kolejne urządzenie wielofunkcyjne. Jest nim model PIXMA MX495, zastępujący MX395. Kompaktowa obudowa mieści w sobie m.in. Wi-Fi oraz dostęp do usługi PIXMA Cloud Link.

MX49. to urządzenie wielofunkcyjne, które łączy funkcje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania z wbudowanym Wi-Fi, umożliwiającym urządzeniu bezprzewodową obsługę druku z urządzeń mobilnych, laptopów oraz komputerów stacjonarnych w domu lub w biurze. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji dostęp do usług w chmurze, obsługując również standardy Apple AirPrint, Google CloudPrint oraz aplikacji PIXMA Printing Solutions, którą można bezpłatnie pobrać z serwisu Apple Store i Google Play. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo połączyć się z urządzeniem i rozpocząć drukowanie.

Dostęp do usługi Canon PIXMA Cloud Link pozwala na drukowanie zdjęć i dokumentów z chmur takich jak GoogleDrive, Dropbox, Facebook czy OneDrive bezpośrednio z poziomu urządzenia. Dzięki aplikacji PIXMA Printing Solutions można skanować i zapisywać pliki JPEG i PDF w aplikacji chmurowej lub na urządzeniu mobilnym, jak również wysłać je emailem w postaci załącznika. MX49. obsługuje tryb Access Point Mode, który pozwala użytkownikom drukować lub skanować dokumenty z podłączonego do drukarki urządzenia bez konieczności używania sieci Wi-Fi.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Podobnie jak pozostałe urządzenia z serii PIXMA, urządzenie posiada dostęp do platformy My Image Garden, która łączy całe oprogramowanie Canon dla serii PIXMA tworząc jeden, przyjazny interfejs, zapewniający łatwą nawigację między funkcjami drukowania i skanowania. Dodatkowo, oprogramowanie Easy-PhotoPrint+ dostępne poprzez aplikację PIXMA Printing Solutions pozwala korzystać z gotowych szablonów graficznych, okolicznościowych pocztówek i kalendarzy, które mogą być wzbogacone zdjęciami i wydrukowane lub udostępnione wśród znajomych i bliskich.

Kluczowe właściwości PIXMA MX459:

- Technologia FINE z kroplami atramentu objętości 2 pl
- Rozdzielczość druku do 4800 dpi
- Prędkość druku ISO ESAT: 8,8 obrazów na minutę (mono) i 4,8 obrazów na minutę (kolor)
- Opcjonalne wkłady XL
- Łączność Wi-Fi i tryb punktu dostępu (Access point mode)
- Obsługa standardu Apple AirPrint i Google CloudPrint
- PIXMA Cloud Link (druk i skanowanie)
- Skanowanie do poczty e-mail
- Easy-PhotoPrint+

PIXMA MX495 będzie dostępna w Europie w marcu 2015 r.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)