Braun WaterFlex - nowy sposób męskiego golenia

Braun WaterFlex - nowy sposób męskiego golenia
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.11.2014 18:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Braun chce zmienić podejście do golenia męskiego zarostu za pomocą maszynki elektrycznej. Golarka WaterFlex została bowiem zaprojektowana specjalnie do użycia na mokro, przy pomocy pianki lub żelu. Dzięki temu golarka gładko ślizga się po twarzy nie drażniąc tym samym skóry.

Woda naturalnie zmiękcza zarost, podczas gdy pianka lub żel wpłyną kojąco na skórę. Dedykowana goleniu na mokro obrotowa głowica golarki WaterFlex pozwala jej delikatnie poruszać się po powierzchni skóry, minimalizując tarcie, zmniejszając podrażnienia skóry i skracając czas potrzebny na pozbycie się zarostu.

Golarka jest całkowicie wodoodporna (do głębokości 5 metrów) i umożliwia golenie na sucho lub na mokro także pod prysznicem. Za jakość golenia odpowiada obrotowa głowica golarki z 3. stopniami wychylenia, dzięki czemu urządzenie powinno dobrze dostosowywać się do konturów męskiej twarzy. Jej kształt oraz możliwość wychylenia się w różnych kierunkach powinien sprawdzić się także w trudnych dla golarek elektrycznych miejscach jak podbródek czy okolice żuchwy.

Głowica golarki wyposażona jest w najnowszą folię OptiBlade, która pozwala łapać więcej włosków i ścinać je bliżej skóry. W golarce zamontowano także trymer do stylizacji bokobrodów, wąsów lub brody i antypoślizgowy uchwyt z membraną chroniącą wnętrze urządzenia przed wodą i parą.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nowy Braun WaterFlex jest maszynką akumulatorową, gdzie godzina ładowania pozwala na 4. minut bezprzewodowego golenia. Urządzenie posiada również system szybkiego 5-minutowego ładowania baterii, które powinno pozwolić na jednorazowe ogolenie twarzy. Aktualny poziom naładowania akumulatora prezentowany jest na wyświetlaczu LED.

Golarkę dostępną w czterech kolorach producent wycenił na *560 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)