Bosch TDI 90 Sensixx'x: żelazko ułatwiające prasowanie

Bosch TDI 90 Sensixx'x: żelazko ułatwiające prasowanie

Bosch TDI 90 Sensixx'x: żelazko ułatwiające prasowanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.05.2014 14:34

Nowe żelazko Bosch TDI90 Sensixx’x i umieszczony w nim generator pary pozwolą według producenta nawet na zaprasowanie ubrań w origami.

Automatyczne wyłączanie, blokada kapania, funkcja uderzania pary, prasowanie w pionie - to wymagane i już standardowe funkcje, które musi posiadać nowoczesne żelazko. Bosch TDI9. Senesixx’x idzie o krok dalej i posiada szereg dodatkowych funkcji ułatwiających prasowanie. Jedną z nich jest wbudowany w urządzenie generator pary wyrzucający do 200g pary na minutę. Dzięki temu żelazko prasuje wyjątkowo szybko, dokładnie, rozprasowując zagniecenia. Żelazko grzeje i generuje parę tylko kiedy trzymamy je w dłoni.

Zastosowanie kompaktowego generatora pary w żelazku TDI9. Sensixx’x powoduje, że sprzęt jest mniejszy i lżejszy od stacji pary, ale prasuje lepiej i precyzyjniej niż tradycyjne żelazka dostępne na rynku.

Dzięki funkcji i-Temp Advanced nie trzeba ustawiać temperatury dla każdego rodzaju materiału - temperatura jest dobierana automatycznie.

Bosch TDI9. Sensixx’x posiada także udogodnienia takie jak programy AntiShine i AntiCalc. Tą pierwszą docenią osoby preferujące ciemne barwy koszul czy żakietów. AntiShine chroni ciemne i delikatne tkaniny przed wybłyszczaniem, a AntiCalc zapobiega osadzaniu się kamienia i przedłuża żywotność urządzenia. Zastosowana w żelazku TDI90 Sensixx’x stopa CeraniumGlissee jest wykonana z odpornych na zarysowanie materiałów, a dodatkowo posiada także dobre właściwości ślizgowe. Moc żelazka to 3450 W.

Cena: około 330 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)