Bojka zapewniająca ochronę przed zatonięciem...

Bojka zapewniająca ochronę przed zatonięciem...

Bojka zapewniająca ochronę przed zatonięciem...
Źródło zdjęć: © thinkgeek.com
28.03.2010 17:03, aktualizacja: 28.03.2010 17:15

Na rynku pojawił się gadżet, który nie pozwoli naszym kluczom, telefonom komórkowym czy podręcznym narzędziom pójść na dno – Waterbuoy. Jest to bojka w postaci breloka do kluczy...

Każdemu z nas może zdarzyć się zgubić klucze. Jest to dość kłopotliwa sytuacja. Nosimy je przy sobie praktycznie wszędzie – często w kieszeni wraz z innymi rzeczami. Nie trudno o to by podczas sięgania po portfel czy telefon komórkowy klucze nam wypadły. Sytuacja jest trudniejsza, jeśli te wpadną nam do wody.

Na rynku pojawił się gadżet, który nie pozwoli naszym kluczom, telefonom komórkowym czy podręcznym narzędziom pójść na dno –. Waterbuoy. Jest to bojka w postaci breloka do kluczy lub przywieszki do telefonu komórkowego, która zapewni ochronę przed ich zatonięciem i pozwoli nam je zlokalizować na powierzchni wody. Dzięki jasnym diodom LED będzie to możliwe nawet po zmroku. Producent zapewnia, że bojka jest w stanie utrzymać się na powierzchni pod obciążeniem do 1 kg przez około 24 godziny.
Cena bojki Waterbuoy wynosi niespełna 10 dolarów. Trzeba przyznać, że nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę kłopoty, które może nam zaoszczędzić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)