BlackTop 360 - wielofunkcyjny grill z frytkownicą i patelnią

Strona głównaBlackTop 360 - wielofunkcyjny grill z frytkownicą i patelnią
14.06.2012 11:10
BlackTop 360 - wielofunkcyjny grill z frytkownicą i patelnią
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Do zorganizowania sporej imprezy na świeżym powietrzu nie potrzeba nic innego – w jednym urządzeniu kryje się nie tylko grill, ale także frytkownica i patelnia.

Wraz z nadejściem ciepłych dni przyszła pora na imprezy w plenerze, dlatego z grodów, działek i parków dociera do nas zapach grillowanych kiełbasek i karkówki. Na potrzeby małych, rodzinnych spotkań wystarczy oczywiście niewielki węglowy grill. Kto jednak lubi bawić się w większym gronie, powinien pomyśleć o zakupie urządzenia, które da radę wykarmić tłum niecierpliwych osób. Temu zadaniu może podołać BlackTop 36. – duży, wielofunkcyjny grill. Po rozłożeniu ma on prawie 2 metry kwadratowe powierzchni – wystarczająco dużo, aby zaspokoić pierwszy głód gości i nie biegać co chwilę po kotleta lub kilka kiełbasek.

Grill umożliwia przygotowanie tylko określonej liczby potraw –. mięso i warzywa mogą się uczestnikom biesiady szybko znudzić. Dlatego BlackTop 360 przyrządzi dla nich również frytki, a także każdą potrawę, którą można przygotować na zwykłej patelni – mamy więc całkiem spore pole do popisu. Okrągły kształt ułatwia dostęp do jedzenia. Można nawet usiąść wokół grilla i prowadzić długie i ciekawe rozmowy, jak przy ognisku.

Sporą wadą tego urządzenia jest to, że działa ono na gaz. Zdecydowanie lepiej, gdy potrawy z grilla mają posmak dymu, a aby to osiągnąć, bez węgla ani rusz. Trzeba jednak przyznać, że takie rozwiązanie ma także dobre strony. Ponieważ gazowy grill nie dymi, imprezę można urządzić nawet pod dachem lub w miejscu, gdzie dym mógłby przeszkadzać innym ludziom. Zarówno grill, jak i patelnia i miejsce do przyrządzania frytek mają oddzielne palniki – a więc w każdej części urządzenia może panować inna, odpowiednia dla danej potrawy temperatura. Grill waży 37 kilogramów, wykonano go ze stali nierdzewnej. Urządzenie kosztuje 250 dolarów.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)