BlackTop 360 - wielofunkcyjny grill z frytkownicą i patelnią

BlackTop 360 - wielofunkcyjny grill z frytkownicą i patelnią

BlackTop 360 - wielofunkcyjny grill z frytkownicą i patelnią
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.06.2012 11:10

Do zorganizowania sporej imprezy na świeżym powietrzu nie potrzeba nic innego – w jednym urządzeniu kryje się nie tylko grill, ale także frytkownica i patelnia.

Wraz z nadejściem ciepłych dni przyszła pora na imprezy w plenerze, dlatego z grodów, działek i parków dociera do nas zapach grillowanych kiełbasek i karkówki. Na potrzeby małych, rodzinnych spotkań wystarczy oczywiście niewielki węglowy grill. Kto jednak lubi bawić się w większym gronie, powinien pomyśleć o zakupie urządzenia, które da radę wykarmić tłum niecierpliwych osób. Temu zadaniu może podołać BlackTop 36. – duży, wielofunkcyjny grill. Po rozłożeniu ma on prawie 2 metry kwadratowe powierzchni – wystarczająco dużo, aby zaspokoić pierwszy głód gości i nie biegać co chwilę po kotleta lub kilka kiełbasek.

Grill umożliwia przygotowanie tylko określonej liczby potraw –. mięso i warzywa mogą się uczestnikom biesiady szybko znudzić. Dlatego BlackTop 360 przyrządzi dla nich również frytki, a także każdą potrawę, którą można przygotować na zwykłej patelni – mamy więc całkiem spore pole do popisu. Okrągły kształt ułatwia dostęp do jedzenia. Można nawet usiąść wokół grilla i prowadzić długie i ciekawe rozmowy, jak przy ognisku.

Sporą wadą tego urządzenia jest to, że działa ono na gaz. Zdecydowanie lepiej, gdy potrawy z grilla mają posmak dymu, a aby to osiągnąć, bez węgla ani rusz. Trzeba jednak przyznać, że takie rozwiązanie ma także dobre strony. Ponieważ gazowy grill nie dymi, imprezę można urządzić nawet pod dachem lub w miejscu, gdzie dym mógłby przeszkadzać innym ludziom. Zarówno grill, jak i patelnia i miejsce do przyrządzania frytek mają oddzielne palniki – a więc w każdej części urządzenia może panować inna, odpowiednia dla danej potrawy temperatura. Grill waży 37 kilogramów, wykonano go ze stali nierdzewnej. Urządzenie kosztuje 250 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)