Belkin Bluetooth Music Receiver - bezprzewodowa muzyka w domu

Belkin Bluetooth Music Receiver - bezprzewodowa muzyka w domu
Źródło zdjęć: © Belkin

12.03.2010 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Belkin wprowadziła do sprzedaży Bluetooth Music Receiver. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu muzyka z iPhone’a lub iPoda popłynie wprost do naszego domowego sprzętu stereo i to bezprzewodowo

Nowy Bluetooth Music Receiver firmy Belkin to kolejne urządzenia, dzięki którym domowy sprzęt staje się bardziej mobilny. Gadżet ten sprawi, że do stacjonarnego stereo (takiego jak wieża) popłynie muzyka prosto z iPhone'a lub iPoda. Jego największą zaletą jest brak dodatkowego okablowania lub jakichkolwiek stacji dokujących. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth biblioteka audio z urządzeń przenośnych dostępna jest bezprzewodowo.

Obraz
© (fot. Belkin)

Belkin Bluetooth Music Receiver łączy dwie istotne cechy: Wysoką jakość dźwięku domowej wieży stereo oraz wygodne funkcje sterowania dostępne w iPhone'ach oraz iPodach Touch. Dodatkowo samo korzystanie z niego jest bardzo proste. Nawiązanie połączenia nie wymaga nawet podchodzenia do wieży.

Belkin Buethoth Music Receiver zapamiętuje do 6 powiązanych urządzeń i pracuje w standardzie Bluetooth v2.0. zapewniając niezawodny odbiór dźwięku wysokiej jakości.

Główne cechy i funkcje:

- Automatyczne ściszanie muzyki z chwilą wykrycia przez iPhone'a połączenia przychodzącego
- Obsługa standardu Bluetooth v2.0 z EDR - najwyższa wydajność
- Zasięg do 10 m
- W zestawie przewody 3,5 mm na RCA oraz 3,5 mm na 3,5 mm
- Zgodność z wszystkimi urządzeniami obsługującymi transmisję stereo Bluetooth A2DP, w tym: iPhone 3GS, 3G oraz iPhone 1. generacji; iPod touch 2. generacji
- Trzyletnia ograniczona gwarancja

Sugerowana cena detaliczna – 199 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)